COWIN E7 Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth

COWIN E7 Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth

0 (0)
Ücretsiz Kargo

COWIN E7 Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth

COWIN E7 Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık Mikrofonlu Bluetooth

0 (0)
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
%100
ANTREPO
Mağaza Detay

COWIN E7

Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi. Seyahat, çalışma ve bitiş arasında herhangi bir yerde gürültü azaltma. Gelişmiş aktif gürültü azaltma teknolojisi, uçak kabin gürültüsünü, şehir trafiğini veya yoğun bir ofisi bastırır, yoğun bir yoğunlerinize odaklanmanızı, müziğinizin, filmlerin ve videolarınızın çıkarmanızı sağlar. Gürültü sesi çıkarın hem kablosuz hem kablosuz modda iyi çalışabilir.
Tescilli 45 mm geniş diyaframlı modeller. Derin, doğru bas tepkisi. COWIN'in Aktif Gürültü Önleyici kulak çevresi kulaklıkları, müziğinizden daha iyi keyif almanıza yardımcı olan net, güçlü ses ve sessizlik sağlar. Müşterilere daha iyi ses kalitesi elde hedef, arayışımızdır.
Yüksek kaliteli mikrofonluk ve NFC teknolojisi. COWIN E7, eller serbest aramalar için yüksek kaliteli mikrofon sağlar; Bu, kablolardan kurtarmanız için uygundur. Sesli istemlerle NFC eşleştirme, Bluetooth özellikli cihazlarınız, Güçlü Bluetooth İşlevi ile hızlı ve bağlantı vaat ediyor.
Profesyonel protein kulaklık yastığı ve 90 ° dönebilen küpeler. Daha fazla dayanıklılık ve konfor, Yüksek kaliteli, Uzun süreli dinleme keyfini çıkarın. Cilt dokusu, hafif, rahat kulak çevresi oturması gün boyu takabilirsiniz. Nazik Hatırlatma: Daha iyi işitme yolu elde etmek ve başınızı rahat tutmak için kulaklarınızı gevşetin için lütfen ona 2-3 saatte bir kulaklığı çıkarın.
Bluetooth izleme şarj başına 30 saat oynatma süresi. Dahili 750mAh pil, kulaklığınızın kapanmasına izin vermez, 30 saat boyunca gürültüsüz dünyanızın bazı oyunları. Uzun yolculukta elektrik kesintisi sorunundan endişelenmek gerek yok. 18 aylık garanti ve hızlı yanıt ve güler yüzlü müşteri hizmetleri. Özel müşteri hizmetleri ekibi, size her zaman hizmet edecek ve kesinlikle tatmin edecek hızlı yanıt ve güler yüzlü müşteri hizmetleri sunar.

prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler