SEGWAY Ninebot Segway C8 Elektrikli Çocuk Scooterı

SEGWAY Ninebot Segway C8 Elektrikli Çocuk Scooterı

0.0
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

SEGWAY Ninebot Segway C8 Elektrikli Çocuk Scooterı

SEGWAY Ninebot Segway C8 Elektrikli Çocuk Scooterı

0.0
Hızlı Gönderi
24 Saatte Kargoda
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
%100
Teknologys
Mağaza Detay

e-kıckscooter zıng ile eğlence başlasın!

işte çocuğunuzun beklediği şey: segway nınebot c8! Güzel bir renk şemasına sahip yepyeni bir tasarım (açık gri ve akılda kalıcı sarı), her çocuğun seviyesine uyum sağlamak için 3 sürüş modu, hafif bir gövde ama hepsinden önemlisi, 10 km'ye kadar saf eğlence!

6-12 yaş arası ve boyu 115-145 cm arası olan çocuklar zıng c8'e binebilir.

featuresBAŞ PARMAK GAZ KOLU İLE HASSAS HIZLANMA

başparmak gazı, sürüş moduna bağlı olarak orta düzeyde bir dirence ve tepkiye sahiptir. Motorun 120w nominal gücü ve gaz kelebeğine basit bir basış sayesinde, ekickscooter maksimum 16km/sa hıza çıkabilir (turbo ve cruise modlarıyla).AŞINMAYA DAYANIKLI, RAHAT SERT LASTİKLER

yüksek elastik dolgu lastik lastikler, aşınmaya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle lastiği şişirmeye gerek yoktur ve iyi haber, ayrıca bakım gerektirmezler! Ek olarak, lastik sırtı, çocuğun daha güvenli ve dolayısıyla daha eğlenceli sürmesi için daha iyi kavrama ve kaymayı önleyici performans için yeniden tasarlandı!

DEMONTE ETMESİ VE SAKLAMASI KOLAY

bırakın, birleştirin ve sürün! Zıng c8'in montajı ve sökülmesi kolaydır: ürünü bir dolapta, araba bagajında vb. Saklamak için gövdeyi çıkarmak için sadece 3 saniye gereklidir. Ayrıca, zıng c8 için 9 kg'lık bir hafiflikle, bu ekickscooter bir sonraki macera için kolayca taşınabilir!.TERMO PLASTİK KAUÇUK (TPR) KONFORLU GİDON

tutma sapları, tutması rahat ve üstün kayma önleyici çekiş sağlayan tpr (termo plastik kauçuk) malzemeden yapılmıştır. Ek olarak, tpr tutma saplarının temizlenmesi ve bakımı da kolaydır.


HER ÇOCUK SEVİYESİ İÇİN 3 SÜRÜŞ MODU

YAVAŞ AMA KESİNLİKLE GÜVENLİ MOD

maks. 10 km/sa (6,2 mph) hıza kadar, güvenli mod yeni başlayanlar için mükemmeldir. Gaza hafifçe basarak hızlanabilirler (ışık göstergesi hızlı yanıp söner).

YENİ BİR MACERA İÇİN TURBO MODU!

daha maceracı çocuklar için turbo modu! Gaza basarak 16 km/s ve zahmetsizce sürüşün keyfini çıkarabilirler (ışık göstergesi sürekli yanar).

SEYİR MODU

güç desteği modu sayesinde, çocukların 16 km/sa hıza çıkmak için yere tekme atmaları yeterlidir (ışık göstergesi yavaşça yanıp söner).


çift boru çerçeve tasarımı: güçlü ve dayanıklı

çerçeve, ürüne yüksek dayanıklılık ve direnç kazandıran üçgen yapılı, yüksek tokluğa sahip çelikten yapılmıştır. Çocuk, basamakta iyi bir dengeye sahip olacak ve güvenle sürecek. Ayrıca, hem c8 hem de c8, ıpx4 sınıfına sahiptir, bu da su sıçramalarına karşı dayanıklı oldukları anlamına gelir.


Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler