YATIRIMLARLA BÜYÜYEN İPSİZCAMBAZ.COM’UN
YENİ ADRESİ ARTIK ALLESGO.COM!

Değerli Misafirlerimiz ve Mağaza Sahiplerimiz,

Ülke içindeki ticareti hızlandırarak satıcıların daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürüne kolay ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlamak adına ipsizcambaz.com olarak çıktığımız bu yolda sizlerin de değerli destekleriyle büyüyerek ilerlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Türkiye’de online ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar payına ulaşabilmesine hep beraber katkı sağlarken oluşturduğumuz stratejik büyüme planı kapsamında aldığımız yeni yatırımlarla çok daha büyük adımlar atacağımızın haberini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu bağlamda yapılan yatırımlar çerçevesinde oluşan ihtiyaçla, ipsizcambaz.com marka ismimiz e-ticaret sektöründe bugüne kadar kazandığı bilgi ve tecrübe bayrağını devrederek allesgo.com’a dönüşüyor.

allesgo.com, istisnasız tüm kullanıcılarımızın mutluluk ve güven içinde alışveriş yapabilmesine dayanan İyi Hizmet felsefemizin yeni temsilcisi olacak. allesgo.com çatısı altında, binlerce mağaza ve milyonlarca ürünle, bugüne kadar edindiğimiz değerlerimizden taviz vermeden; mutlak güven, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerimize tam bağlılıkla yolumuza sizlerle birlikte devam edeceğiz.

Yeni platform ismimizin siz değerli mağaza sahiplerimizin ve kullanıcılarımızın bugüne kadar alışageldiği sistemsel süreçlerinde hiçbir değişime sebebiyet vermeyeceğini güvenle taahhüt ederiz.

Bu yolda bizlerle beraber yürürken attığınız her adımın sizi mutluluğa götürmesini dileriz.

Saygılarımızla…

İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. - 11 Aralık 2021