Günün Kaçmazları

Tümü
ELEKTRONİK

Elektronik Ürün Dünyası

Elektronik ürünler her yönüyle hayatı kolaylaştıran ürünlerdir. İşlevsel olmalarının yanı sıra, birçok açıdan insan hayatının gelişiminde de rol oynamaktadırlar. Mesleki ve kişisel gelişimi destekleyen bu ürünler, verimi arttıran özellikleri ile de insanların daha profesyonel çalışmalarını sağlamaktadırlar. Elektronik ürünler, en değerli kavram olan zamandan da tasarruf etmeye imkan vermektedir. Peki ya siz hangi elektronik ürünleri kullanmayı tercih ediyorsunuz?

Elektronik Eşya Nasıl Seçilir?

Elektronik eşya modelleri çok farklı olduğundan insanlar karar verirken zaman zaman güçlük çekmektedirler. Örneğin bilgisayar satın alacak olan bir kişi sayısız özellikleri olan bilgisayar modelleri arasında ne yapacağını bilemez bir duruma düşebilmektedir. Siz bilgisayar seçiminizi nasıl yapıyorsunuz? Aslında bu noktada yapılması gereken elektronik eşya markaları arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünlere yoğunlaşmaktır.

Elektronik ürün fiyatları çok farklı olduğu için taşıdığı özellikleri ve uygun fiyatı ile öne çıkan ve performansından emin olacağınız bilgisayarı tercih etmelisiniz. Uzun süre sağlıklı kullanım için elektronik ürünler garantili olmalı ve güvenilir alışveriş sitelerinden satın alınmalıdır. Çünkü güvenilir sitelerden yapılan alımlarda elektronik ürünler ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda muhatap bulabilirsiniz.

Yeni ev kuran insanlar ya da elektronik ürünler seçerken özellikle beyaz eşya konusunda çok sıkıntı yaşayabilmektedirler. Avantajlı bir alışveriş için doğru sitelerden ürün seçilmelidir. Garanti süresi ve kapsamına dikkat edilmelidir. Aynı şekilde iyi bir fotoğraf ve kamera kaydı elde etmek için de işi şansa bırakmamak gerekir.

Bilgisayarların İşlevselliğini Arttıran Donanım ve Aksesuarlar

Günlük hayatta çeşitli sebeplerle birçok insan bilgisayar, tablet ve aksesuarları kullanmaktadır. Hızlı bilgi aktarımına olanak sağlayan elektronik ürünler öğrenciler, iş insanları, eğitim sektöründe çalışan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Siz hangi gruba giriyorsunuz? Hangi sektörde veya hangi amaçla olursa olsun bilgisayar ile gerekli bilgiler depolanabilmekte ve aktarımı kolaylaşabilmektedir. Ayrıca bilgisayar veya tablet satın alınırken üründen beklentinin ne olduğuna dikkat edilmelidir.

Bilgisayar elektronik ürünler içinde en işlevsel olanıdır. Evde ya da ofiste kullanılacaksa bilgisayar kasası, monitör gibi temel parçalar akla gelmektedir. Fakat istenen her ortamda özgürce kullanım hedefleniyorsa laptop ya da diğer adıyla dizüstü bilgisayar daha uygun olacaktır. Bilgisayarların depolama alanı, ekran boyutu, işlemci hızı yapılan işe hizmet edecek şekilde olmalıdır. Bunun yanı sıra kullanılacak olan hoparlör, yazıcı, mouse, tarayıcı, klavye gibi bilgisayar ve aksesuarları da satın alınmalıdır.

Bilgisayar Aksesuarları Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Bilgisayar aksesuarları ve bilgisayarın sahip olduğu özellikler, hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın oldukça önemlidir. Bu donanımlar sayesinde her şey daha profesyonel ve daha kolay olmaktadır. Bluetooth kulaklık, laptop çantası, bluetooth, webcam kamera ve ihtiyaç duyduğunuz diğer elektronik ürünler için allesgo.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli ve güvenilir alışverişin tek adresi olan site aradığınız bütün elektronik ürünler için en iyi fiyat garantisini vermektedir. Sitede birçok güvenilir marka ve çok fazla çeşit bulunmaktadır. Sitede bulunan bilgisayar ve aksesuarları şu şekilde örneklendirilebilir:

Powerway 64 GB Metal Flash Bellek
Lenovo 414-ADA AMD Ryzen 3-3250U 4 GB Dizüstü Bilgisayar
Casper Excalibur G900 İ7-10750 H 16 GB 500 SSD Notebook
Poly-Gold-6920 Game Oyuncu Kulaklık Ledli
Destro E3 Core İ3 350M 4 GB DDR3 120 GB SSD PC
Classone BND 300 15,6 İnç Notebook Siyah Notebook Çantası
İnca İnc-611 GMS Arrax Gaming Notebook Soğutucu 5 x Fan, 6 Kadem
Inca IHS-05 5 Metre Altın Uçlu 4 K Ultra HD 3 D HDML Kablo
Asus DSL-Ac 51 AC 750 ADSL VDSL 2 Modem
Barkod Okuyucu
Dell Laptop Batarya
Router
Logitech Kablosuz Klavye Mouse
Core İ5-3470 3.60 Ghz 4 GB 128 GB SSD Wifi Samsung Curved 23,5’’
Sony Siyah Dualshock-3 Kablosuz Oyun Kolu

Telefon Modelleri ve Aksesuarları

Telefonlar elektronik ürünler içerisinde ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere hayatımıza girdiğinden bu yana çok fazla özellik yüklenerek daha işlevsel bir hale geldi. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayar, fotoğraf makinesi gibi birçok ürünün kombinasyonuna dönüşen telefonlar, günümüzde olmazsa olmaz bir hal almıştır. Sizce de öyle değil mi? Bu kadar özelliği bir arada bulunduran telefonların kullanımını daha zevkli ve sağlıklı hale getiren telefon aksesuarları da bulunmaktadır.

Telefonlar ve aksesuarlar piyasada çok farklı fiyat aralığında ve farklı kalitelerde görülebilmektedir. Fakat mühim olan beklentiyi karşılayacak özelliklere sahip ve makul fiyat aralığındaki garantili ürünleri tercih etmektir. Bunun için de en doğrusu güvenilir alışveriş sitelerini incelemek olmaktadır. Sağlamlığından ve kalitesinden emin olduğunuz telefon aksesuarları, ürünün çok daha keyifli ve uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır.

Telefonunuzun modeli ne olursa olsun uygun bir ekran koruyucu kullanmak oldukça gereklidir. Şarj aletleri, kulaklık gibi temel telefon aksesuarlarının yanı sıra telefon yedek parça ihtiyacı konusunda allesgo.com sitesi en doğru adrestir. Eski model telefonların tuş takımları dahil birçok telefon aksesuarını bulabileceğiniz siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Sitede farklı telefonlar ve aksesuarlar bulunmakla birlikte uygun fiyat garantisiyle sizlere sunulmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz elektronik ürünler ve çok daha fazlasını görmeye ne dersiniz? Sitede bulunan telefon ve aksesuarlarından bazıları aşağıdaki gibidir:

Redmi Note 8 64 GB Mavi Cep Telefonu
Xiaomi Poco F2 Pro 128 GB White Beyaz
Huawei Y7 2019 Black 32 GB-3GB
Apple Iphone 11 64 GB Black 6.1 64 GB
Vestel Venüs Go Siyah 8 MP4,5 G 5 8 GB
Syrox Iphone XS Max Kırılmaz Cam
Iphone 6-6S Kılıf
Syrox Android Uyumlu Quick Charging Set
Alfacom 103 Duvar Telefonu
Karel TM-140 Masa Telefonu
Gigaset A-120 Masa Telefonu
Retro Cep Telefonu Ahizesi
Panasonic KX-TG 2511 Dect Telsiz Telefon Beyaz

Televizyonlar ve Vazgeçilmez Aksesuarları

Televizyon ve aksesuarları günlük hayatımızda oldukça fazla yeri olan elektronik ürünler arasında yer almaktadır. Sizin için de öyle mi? Televizyon kullanımını daha sağlıklı hale getiren ekran koruyucu gibi ürünler, uzun süreli kullanımı destekler niteliktedir. Bunu yanı sıra her modele uygun uzaktan kumanda, görüntü aktarıcı gibi parçalar da kullanımı kolaylaştırmaktadır.

allesgo.com sitesi televizyon ve televizyon aksesuarı ihtiyacınızı karşılayabilecek geniş ürün yelpazesine ve kaliteli ürünlere sahiptir. Ses ve görüntü sistemleri gibi pek çok çeşidin bulunduğu sitede var olan televizyon ve televizyon aksesuarlarından bazıları şu şekildedir:

Samsung QMN Serisi 49’’ 500 Nit Ultra HD Standalone
Toshiba 32 LA3B63DT 32’’ FHD Android LED TV
Technomax Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda
Nanopixel 3 mm Samsung 75 LSO3T TV Ekran Koruyucu
Skytech ST-2430 Full HD 24’’ HD Uydulu LED TV
Awox 82 Ekran LED TV
Notvex 55 inç 140 Ekran TV Ekran Koruyucu
Redline 24 Ex 4524 24 HD Ready LED TV
Kamasonic KS-1343 438 Quat: LED TV
Telefunken 50 TU 7540 50’’ 4 K Ultra HD Smart LED TV
Axen 3282 Ekran Uydu Alıcılı LED TV LG 65 Nano 816 Na 65’’ 4 K Ultra HD Smart LED TV