Hizmet Politikamız

Allesgo olarak, tüm satış platformlarımızda üstün müşteri deneyimi sağlamak ve kendimizi geliştirmekten hiç bir zaman vazgeçmeden alışveriş sevgisini bu platformda yaşatmak önde gelen hedefimizdir. İster alıcı, ister (bireysel ya da kurumsal) satıcı olun, bizim için önemli olan: ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenilir, nitelikli ve geniş ürün yelpazesine kolayca erişebildiğiniz, memnuniyetinize yönelik bir hizmet sunmaktır.

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüz dünyasında, sadece parmaklarınızı kullanarak kaliteli ürünlere kolayca ulaşabilmenizi ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşayabilmenizi amaçlamaktayız. Hayalimiz; yenilikçi, gelişim odaklı, aynı zamanda bilişim alanında oldukça deneyimli olan ekibimizle bu platform içinde yer alan herkesle, memnuniyete dayalı bir ortaklık içinde işbirliği kurmaktır. Pratik ve akıllıca yöntemler kullanarak tüm kullanıcılar için dinamik çözümler üretmek ise allesgo için bir görevden çok keyiftir.

Allesgo Olarak Güvenlik Önceliğimizdir?

Türkiye’nin yeni nesil e-Ticaret pazaryeri Allesgo olarak kullanıcılara güvenli ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunmaktayız. Bu deneyimi sağlarken kullanıcıların kişisel bilgilerinin güvenliğini de garanti altına almaktayız.

T.C. Ticaret Bakanlığı güvencesinde Etbis kaydı bulunan Allesgo, kişisel verilerin kayıt altına alınarak güvenli bir biçimde saklandığını ve bunu tamamen kullanıcının rızasına dayalı olarak gerçekleştirdiğini teyit ederiz. Ayrıca Elektronik Ticaret İşletmeciliği Derneği (Etid) kaydı da bulunan Allesgo, kişisel veriler, ödeme bilgileri ve alışveriş güvenliği konusunda kullanıcılara kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Siz de güvenli, rahat ve fırsatlarla dolu bir alışveriş deneyimi için Allesgo’ya güvenebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz yeni nesil pazaryeri Allesgo ile gerçek avantajların tadını çıkarabilirsiniz.