Çekilişimiz sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kazanan talihliler 03/02/2023 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Çekiliş sonuçları ayrıca https://www.allesgo.com/cekilis web sitesinden ve https://www.instagram.com/allesgocom/ Instagram hesabı üzerinden ve https://www.facebook.com/allesgocom Facebook hesabı üzerinden ilan edilecektir.

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22/12/2022 tarihli ve E-40453693-255.01.02-29484 sayılı izni ile 23/12/2022 saat 00.01 ile 23/01/2023 saat 23.59 tarihleri arasında geçerli olmak üzere düzenlenmektedir. Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında aşağıdaki adımları gerçekleştiren müşteriler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

Kampanya Katılım Şekli ve Şartları :

Kampanya tarihleri arasında Şirketimize ait @allesgocom Instagram veya Facebook hesaplarından herhangi birini takip edip, @allesgocom Instagram ve Facebook hesaplarından paylaşılacak postun altına 2 arkadaşını etiketleyerek hesaplardaki postun yönlendirdiği www.allesgo.com/cekilis linke tıklayıp açılan sayfadaki katılım formuna ad-soyad-adres-telefon- doğum tarihi, email, Instagram veya Facebook hesabı kullanıcı adı bilgilerini girenlere ve formda yer alan e-mail adresi ile Allesgo.com’a üye olanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Müşteri yukarıda yer alan işlemleri eksiksiz ve doğru bilgilere yer vererek tamamlaması halinde kampanyaya katılmaya hak kazanır. Her katılımcıya 1 çekiliş hakkı tanınacaktır. 1 talihli birden fazla ikramiye kazanamayacaktır.

 

Kampanya sonunda düzenlenecek çekiliş ile talihlilere verilecek ikramiyeler aşağıdaki gibidir:

 

 

ADET

İKRAMİYE

BEDEL

1 Adet

iPhone 13 256 GB Blue

30.599,00 TL

1 Adet

Dyson V12 Detect Slim Absolute

11.999,00 TL

1 Adet

Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirme Seti

9.999,00 TL

1 Adet

Xiaomi Mi Vacuum Robot Süpürge Mop 2

8.999,00 TL

1 Adet

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 L Yağsız Fritöz

3.539,88 TL

 

Kampanyaya 23/12/2022 tarihi itibariyle 18 yaşından küçük olanlar, İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. çalışanları düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyelere hak kazanamazlar.

Kampanya başvuru aşamasında form doldurulmak suretiyle verilen bilgilerin herhangi birinin eksik olması halinde katılım hakkı tanınmayacak olup bu bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğin ispati katılımcının sorumluluğundadır. Yalnızca adres bilgisinin eksik veya hatalı olması halinde ilgili katılımcının ikramiye kazandığına ilişkin gazetede ve Instagram / Facebook hesapları ve DM mesaj bölümlerinden yapılan ilanlar yeterli olacaktır. Formda yer verilen e-mail adresi ile allesgo.com’a üyelik başvurusu yapılması gerekmekte olup e-mail adresi farklılıklarında katılım hakkı tanınmayacaktır.

Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 30.01.2023 tarihinde saat 13.00’da Gama Plaza Kat:13 Beştepe/ANKARA adresinde Toplantı Salonunda noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 03/02/2023 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Çekiliş sonuçları ayrıca https://www.allesgo.com/cekilis web sitesinden ve https://www.instagram.com/allesgocom/ Instagram hesabı üzerinden ve https://www.facebook.com/allesgocom Facebook hesabı üzerinden ilan edilecektir.


Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 18/02/2023; yedek talihliler ise, en geç 03/03/2023 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile allesgocom Instagram veya Facebook hesaplarına veya İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.’nin yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır.

Başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Çekiliş hakları, hesaplara ait kişilerin tekilleştirilmesi ardından tüm haklar toplanarak MPİ’ne iletilir. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin; tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

Talihlilerden kaynaklanan gecikmelerden İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

Yapılan çekiliş kapsamındaki ürün markları ile herhangi bir işbirliği bulunmamaktadır.

İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. gerçekleştirilen çekilişler kapsamında, müşterilerinin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ("KVKK") ve sair mevzuat hükümlerine uygun şekilde işlenmesini amaçlamaktadır. İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. sosyal medya üzerinden çekilişe katılmanız, çekiliş süreçlerinin yürütülmesi ve çekiliş sonuçlarının koordinasyonu amacıyla, toplanan kişisel verilerinizi, işleme amacıyla sınırlı olarak işleyecek; allesgo.com platformu, tedarikçiler, Milli Piyango İdaresi, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşabilecektir.

İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. tarafından Instagram sosyal medya platformunda gerçekleştirilen çekilişler kapsamında toplanan kişisel verileriniz, Kanun tarafından öngörülen temel ilkelere uygun olarak çekilişe katılım sağlamanız ve çekiliş sonucunda ikramiye kazanmanız durumunda tarafınızla iletişime geçilebilmesi amacıyla işlenmektedir. İşlenen kişisel verileriniz: Ad-Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Telefon, E-Posta, Adres Bilgisi ve Instagram hesap adıdır. Kişisel verileriniz Kanun’un 5.maddesinde sayılan kanunlarda açıkça öngörülmesi ve bir hakkın tesisi için veri işlemenin zorunlu olması hukuki sebebi ile işlenecektir. İlgili kişinin haklarını düzenleyen KVKK 11. madde hükümleri saklıdır. Bilgi taleplerinizi info@allesgo.com adresine iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular