Alışverişinizi Tamamlayın
Aradığınız ürünü sepetinize ekleyin ve ödemeyi yaparak alışverişinizi tamamlayın. Bu aşamada yaptığınız ödeme, siz onay verene kadar Allesgo güvencesiyle koruma altına alınır.
Mağaza Ürününüzü Gönderir
Alışveriş yaptığınız mağaza, ürününüzü kargo firması aracılığıyla belirttiğiniz adrese gönderir.Dilerseniz sipariş verdikten sonra 12 saat içerinde teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz
Siparişinizi
Teslim Alın
Ürününüzü teslim alın ve teslimat sırasında gerekli kontrolleri sağlayın.Satın aldığınız ürün hatalıysa kargo tutanağı tutun veya ürün için iade işlemi başlatın.
Alışverişinizi Onaylayın
Teslim aldığınız üründe herhangi bir hata bulunmuyorsa alışverişinizi onaylayın ve ödemeniz Allesgo tarafından mağazaya aktarılsın

Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır?

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hata bulunuyorsa, iade sürecini başlatmak için Cayma Hakkı kapsamında 14 iş günü süreniz bulunmaktadır. Bu süre zarfında ödemeniz Allesgo güvencesi altında havuzda bekletilecektir.
Allesgo güvencesiyle ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Ürünü teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde alışverişinize onay vermediğiniz takdirde alışverişiniz otomatik olarak onaylanır.
Tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz %100 Allesgo güvencesiyle gerçekleşir. Yasal süre ve gerekli koşullar sağlandığı takdirde ödemeler mağazaya aktarılır.
Dolandırıcılık amaçlı sahte web sitesi, e-posta, sms vb. gönderilerle karşılaştığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.