Bireysel İlan Bireysel satışlarınız için Allesgo'da dilediğiniz kategoride, bir veya birden çok ilan verebilir ve böylelikle geniş bir alıcı kitlesiyle iletişime geçebilirsiniz.
Kurumsal İlan Dilediğiniz kategoride, istediğiniz sayıda mağaza açabilme imkanıyla ürünlerinizi sergileyebilir, toptan veya perakende satışları için ilan vererek birçok alıcıya ulaşabilirsiniz.
Allesgo’da İlan Vermenin Avantajları ! Birçok farklı kategoriden ürünle ilgili Allesgo'da ilan vererek geniş bir alıcı kitlesiyle iletişime geçebilir ve toptan ya da perakende satışlar için fiyat verebilirsiniz.
BİLGİLENDİRME

Yeni kayıt olan mağazalarımıza 2.000 TL değerinde reklam puanı hediye edilecektir.

Allesgo her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

01
Aracı Olmadan Satış Yapın ! Dilerseniz allesgo.com üzerinden ürünlerinizin ilan verin, alıcılarla anlaşın ve satışlarınızı kendi olanaklarınızla gerçekleştirin.Ürünlerinizi sergiliyorsunuz, alıcılardan fiyat teklifleri alıyorsunuz ve anlaştığınız takdirde aranızda kararlaştırdığınız şekilde alışverişinizi gerçekleştiriyorsunuz. İlanlarda komisyon kesintisi bulunmamaktadır.
02
İlanlarınıza Komisyon Ödemeyin ! Pazar platformu ise hem kurumsal hem de bireysel satıcıların mağaza açabildikleri, hem online ödeme yöntemi ile hem de ilan yoluyla satış yapılabilen, hem sıfır hem de ikinci el ürün satabileceğiniz platformumuz. Burada online ödeme yöntemi ile yapılan satışlarda allesgo.com yine aynı oranlarda komisyon kesintisi uyguluyor, ilan yoluyla yapılan satışlarda ise herhangi bir kesinti bulunmuyor.
03
Hızlı Alışveriş Süreci ! Satın alma işlemleriniz için ürün detayında yazan iletişim bilgilerini kullanarak satıcılarla iletişime geçin ve ürününüz size en uygun teslimat şekliyle elinize ulaşsın.Sorununuzun çözümüne odaklı ve kolayca iletişime geçebileceğiniz Müşteri Hizmetleri departmanımız, işlemlerinizde herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda yardıma hazırdır.
04
Geniş Kitlelere Ulaşın ! Allesgo'yu büyük ölçekli bir pazar yeri gibi düşünebilirsiniz; birçok insana ulaşarak geniş bir ticaret ağı içinde dileyenler ürünlerini satabilir, dileyenler ihtiyacı olan ürünleri satın alabilir! Allesgo'yu akıllıca tasarımı sayesinde aradıklarınızı kolayca bulabilir, detaylı ürün kategorizasyon sistemi ile her türden, milyonlarca ürünü allesgo.com mağazanızda satışa sunmanız ayrıca bir mağazaya dilediğiniz her kategoriden ürün ekleyebilmeniz mümkündür. allesgo.com’un kullanışlı ve esnek kategori yönetim tarzıyla tanışmak için tereddüt etmeyin.
05
Maliyetinizi Azaltın ! allesgo.com’da dilediğiniz sayıda mağazayı tamamen ücretsiz bir şekilde açabilir ve istediğiniz miktarda ürünü mağazanıza ekleyebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz satış kampanyalarını hayata geçirerek yüksek satış miktarlarına ulaşır, kazancınızı en üst seviyede tutarsınız.Allesgo güvencesi altında internet üzerinden hızlı ve yeni bir alışveriş stili keşfedin.
Sıkça Sorulan Sorular Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız