Kimdir ALLESGO? 

Allesgo.com, Ankara’da bulunan Hacettepe Teknokent yerleşkesinde vizyoner bir ekibin e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme amacı ile yürüttüğü Ar-Ge çalışmasının ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen bağımsız ve milli bir yatırım vasıtasıyla inşa ettiğimiz Allesgo.com, alışveriş yazılımının hedefi: ülke içindeki ticareti hızlandırarak satıcıların daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürüne kolay ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlamak ve Türkiye’de online ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar payına ulaşabilmesine katkıda bulunmaktır.

Bu misyon doğrultusunda, mevcut farklı dijital satış modellerine göre kurumsal veya bireysel olarak ücretsiz bir şekilde sınırsız sayıda mağaza açabileceğiniz, perakende ya da toptan, online ödeme veya ilanlama yoluyla satış yapılabilen geniş kapsamlı e-ticaret sistemi allesgo.com’u sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Bizler için ''iyi hizmet'' demek istisnasız tüm kullanıcılarımızın mutlu ve güven içinde alışveriş yapabilmesi anlamına gelir. Kullanıcılarımıza iyi hizmet sağlayabilmek adına yazılımsal ve teknik anlamda daima en güncel donanımları sizlere sunarak, e-ticareti herkesin erişip faydalanabileceği pratiklik seviyesine getirmenin misyonumuzu gerçekleştirmede etkili olacağı kanısındayız. 

Önümüzdeki on yıl için oluşturduğumuz stratejik büyüme planı dahilinde bilişim ve ticaret sektöründe bugüne kadar kazandığımız bilgi ve tecrübe ile allesgo.com’u standartları belirleyen uluslararası bir marka olarak görmeyi hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. 

Bu yolda bizlerle beraber yürürken attığınız her adımın sizi mutluluğa götürmesini dileriz. 

Gününüz harika geçsin! 

İpsizcambaz Elektronik ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. 

ic-carsi-picture

allesgo'nun kurumsal mağazaların ürünlerini online ödeme yöntemiyle satışa sunarak alıcılarla buluşmasına olanak sağladığı alandır. Çarşı’nın amacı; mağaza sahiplerinin, sınırsız sayıda sanal mağaza açabilme avantajından faydalanarak e-ticaret dünyasında kendilerine yer bulması ve çok daha fazla alıcıya ulaşabilmesidir. Böylece siz alışveriş severlere Allesgo güvencesi altında hızlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunulmuş olur.

ic-carsi-picture

Türkiye'nin dört bir yanından, çeşitli sektörlere ait milyonlarca ürünün bulunabildiği Pazar'da, kurumsal mağazalarla beraber bireysel satıcılar da kendilerine yer bulabilirler. Online alışveriş alternatifinin yanısıra, hem mağazaların hem de bireysel satıcıların/üreticilerin ilanlarını bünyesinde barındıran Pazar, sınırları genişletilmiş bir alışveriş deneyimi için doğru adrestir.

ic-carsi-picture

Dekorasyondan tekstile, elektronikten kozmetiğe akla gelebilecek her türlü ürünü incelemek, toptan/perakende fiyatlarından haberdar olmak ve piyasa araştırması yapmak Hal'de çok kolay. Tedarikçilerin ürünlerini sınırsız sayıda mağaza açma olanagından faydalanarak dilediği gibi sergileyebildiği Hal'de, ihtiyacınız olan ürünün tedarikçisiyle birebir iletişime geçebilir ve firmalara fiyatlarla ilgili tekliflerinizi ulaştırabilirsiniz.