Allesgo Size Neler Sunar?

Allesgo'da birçok farklı kategoriden milyonlarca ürüne ulaşabilir, güvenli ve hızlı bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz. Toptan, perakende, sıfır veya ikinci el ürünlerle ilgili binlerce ilan bulabilirsiniz. İster kurumsal ister bireysel satıcı olun, dilediğiniz sayıda mağazayı ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz.

Pazar Yeri ve Mağaza

Allesgo, size dilediğiniz kadar mağaza açabilme avantajıyla geniş bir ticaret ağı sağlar. İster kurumsal ister bireysel satıcı olun, dilediğiniz sayıda mağazayı ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz. 

Detaylı Ürün Kategorileri

Allesgo'nun akıllıca tasarlanmış arayüzü sayesinde, yüzlerce farklı kategoriye ait milyonlarca ürün arasından ihtiyacınız olanı oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Ödeme Kolaylıkları

Hızlı ve güvenli altyapısı sayesinde tüm banka kartlarıyla peşin, Visa/Mastercard logosu taşıyan tüm kredi kartlarıyla ise peşin veya dilerseniz taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Marka Tanınırlığı

Markanızı ve ürünlerinizi e-ticaret platformuna taşıyarak, Allesgo'nun size sunduğu avantajları kullanabilir ve marka tanınırlığınızı önemli ölçüde arttırabilirsiniz.

Detaylı İstatistik

Allesgo, sanal mağazanız veya verdiğiniz ilanlarla ilgili işe yarar, detaylı istatistikleri size sunarak ticari rotanızı en iyi şekilde belirlemeniz için yardımcı olur.

Reklam Hizmetleri

Çeşitli reklam modelleri kullanarak markanızın reklamını en iyi şekilde yapan Allesgo, birçok alıcıya kolayca ulaşmanız için fırsat sağlar.