Onay Teslimat ve Ödeme Bilgilerinizi Girin, Sipariş Özetini Kontrol Edin. Alışverişiniz Allesgo Güvencesiyle Tamamlayın.
Mobil Güvenlik Gönderdiğimiz SMS Kodunu Kullanarak Cep Telefonunuzu Onaylayın ve Sonraki Alışverişlerinizi Tek Tıkla Güvenli Bir Şekilde Gerçekleştirin.
Hızlı Ödeme Teslimat, Fatura ve Ödeme Sekmesinde Oluşturduğunuz Bilgilerinizi Bir Sonraki Alışverişinizde Tek Tıkla Kullanın. Hızlı Ödemenin Farkını Yaşayın.
Bilgi Güvenliği Müşterilerimizin Tüm Kritik Verileri Güçlü Altyapımızla ve Uluslararası Ödeme Sistemleri Veri Güvenliği Standartları (PCI-DSS) ile Koruma Altındadır.
Sepetinize favori ürünlerinizi eklediniz ve artık alışverişinizi tamamlamak istiyorsunuz; tek yapmanız gereken önce teslimat bilgilerinizi sonra ödeme bilgilerinizi girmek ve siparişinizi onaylamaktır.

Allesgo'da üye profilinizi oluştururken size iletilecek SMS onay kodunu sadece bir kez sisteme girdikten sonra yapacağınız alışverişleri SMS onayına gerek kalmadan daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizi üye girişi yapmadan gerçekleştirmek isterseniz her alışverişiniz için ayrı bir SMS onay kodu alacaksınız.

Allesgo hesabınızla hızlı ödeme de yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ödeme bilgilerinizi içeren bir hızlı ödeme profili oluşturmaktır. Bu işleminiz doğrultusunda adresleriniz Allesgo'da güvenli bir şekilde saklanır ve böylece yapacağınız alışverişleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Müşterilerimizin tüm özel bilgileri güçlü altyapımızla ve Ödeme Sistemleri Veri Güvenliği Standartları SSL sertifikası ile koruma altındadır. Kişisel verileriniz en güvenli şeklinde koruma altındadır. Allesgo adının kullanıldığı sahte (e-posta, web sitesi, sms v.b) gönderileri bildirmek için lütfen destek@allesgo.com adresinden veya çağrı merkezimizle iletişime geçiniz. Güvenli açıklarını bildirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.