Günün Kaçmazları

Tümü
EV, YAŞAM ve OFİS

Ev, Yaşam ve Ofis Ürünleri
Hayatlarımızı sürdürdüğümüz her anını doya doya yaşadığımız alanlardır ev, yaşam ve ofis alanlarımız. Bu alanlarımızı dokunulmaz kılmak isteriz. Çünkü bu bölgelerimiz bizim ve sevdiklerimizin yaşam alanları ve kendimizi mutlu hissettiğimiz alanlar olsun isteriz. İster ev hayatımız ister iş hayatımız olsun huzurlu bir ortam olsun isteriz. Bunun içinde bize huzur veren, mutlu eden, gözümüze güzel görünen ürünlerle dekorasyon yaparız.
Akşam gözünüzü kapayıp, sabah gözünüzü açtığınızda huzur ve mutluluk yaşıyorsanız; işte bu sizin için aradığınız en değerli anlar ise, bunu sağlamak doğru tercihlerle sizin elinizde. Ev dekorasyon işi ileri derecede uzmanlık gerektiren bir iş değil artık. Ev, yaşam ve ofis ürünleri ile alanlarınızı seçeceğiniz doğru ürünler ile daha farklı görünümlere kavuşturabilirsiniz.
Ev Dekorasyonunu Nasıl Yapılmalı?
Evinizi yeniden düzenlemek için çok yüksek meblağlar harcamanıza gerek yoktur. Ev tekstili ürünlerinde yapacağınız uygun fiyatlı alımlarla düşük bir bütçe ile evinizde büyük değişimler yapabilirsiniz. Örneğin; yatak odanıza alacağınız yeni bir nevresim takımı, oturma odanıza alacağınız bir perde veya halı, kilim, ya da banyoya alacağınız banyo ve ev gereçleri veya bir bornoz seti dahi sizin için yeni bir değişiklik yeni bir farklı bakış olabilir. Bu konuda farklı fikirler olabilecek örnekler verecek olursak;
Ecocotton Organik Pamuk Çift Kişilik Nevresim Takımı - Tuğra Bordo adlı bir ürün yatak odanıza farklı bir tarz katacaktır. %100 pamuk iplikten üretilmiş bir ürün olması sayesinde çok sağlıklıdır. 83 tel yapısında pamuk saten kumaş olması yumuşak ve nefes alan bir ürün olmasını sağlar. Bu sayede uyku kaliteniz artar. Sağlıklı uyku sizi dinlendirir. Güne mutlu ve enerjik başlamanızı sağlar. Yıkanabilme özelliği sayesinde uzun yıllar renklerinde solma ve kumaşında değişme yaşamazsınız.
Özel tasarım kutusu içinde allesgo.com alışverişinin verdiği güven ile kapınıza teslim edilir böylece yerinizden kalkmadan ev, yaşam ve ofis ürünleri alarak yaşamınızda değişimin ilk adımını atmış, değişime evinizde yatak odanızdan başlamış olursunuz.
Degrade zemin ve çalı desenli baskılı salon tül perde / renk geçişli tül perde gibi bir ürün ile salonunuzun ya da oturma odanızın veya işyerinizin tarzını tamamen değiştirebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde yapılabilmektedir. Kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile değil tekstil baskı tekniği ile hazırlanan bu perdeler ortama koku vermez, renkli ve çok canlı olur. Kullanılan boyalar su bazlı olduğu için sağlığa zararlı maddeler içermez. 30 derecede makina da yıkabilme özelliğine sahip olup ürünün ekstrafor ve ruletleri üzerinde takılı halde kullanıma hazır olarak elinize ulaşır. Size tek kalan ev, yaşam ve ofis ürünleri değişiminizi bir perde ile de başlatmaktır.

İş Yaşamında Yeni Trend; Can Dostlarımız.
Yeni anlayışların, yeni görüşlerin her geçen gün hayatımıza eklendiği son zamanlarda iş yaşamında yeni oluşumlar, yeni görüşler yer almaya başladı. İş yaşamında yeni trend can dostlarımızı belirlenen günde ofise getirmek. Yeni oluşum hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;
Yönetimin belirlediği bir günde evinizde size dostluk, arkadaşlık eden sevgili dostlarımız evcil hayvanımızı ofise getirebiliyoruz. Bu sayede hem onlar bizimle bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşıyor hem de farklı bir sosyal etkinlik oluşturuluyor. Ev, yaşam ve ofis ürünleri içinde artık petshop ürünleri sayılması bu anlamda hatalı olmaz çünkü onlarda artık hem evimiz hem de ofisimiz içinde bulunuyor. Sevimli dostlarımız için çeşitli ürünler alarak farklı bakış açıları geliştirebiliriz.
Ofislere getirilen sevimli dostlarımız çalışanlar arasında sinerji oluşmasına ve iş yaşamının stresini bir nebze de olsa azaltmaya yardımcı oluyor. Günümüzün uzun bir süresini geçirdiğimiz iş yerimizde bu tür etkinlikler çalışanlar için de iyi bir motivasyon kaynağı olmaktadır.
Verimli Çalışma Şekli İçin Ofis Dizaynında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?
İş hayatında önceliğimiz ergonomi ve buna bağlı olarak verimliliğin artmasıdır. Ev, yaşam ve ofis ürünleri hangisi olursa olsun alırken mutlaka ürünlerin kaliteli, ergonomik ve kullanılabilir olmasına özen göstermek gerekmektedir. Yanlış tercih edilen ürünler her türlü şekilde kullanımda kişiyi yorar, mutsuz eder, hatta sağlığına bile zarar verebilir.
Ev, yaşam ve ofis ürünleri alırken, fiyatı kadar kalitesine de dikkat etmelisiniz. Özellikle işyeriniz için alacağınız kırtasiye ve ofis ürünleri bu konuda önem arz eder. Kalitesiz aldığınız her ürün çalışanlar ve sizi olumsuz etkiler. Fiyatı düşük diye alınan kalitesiz kırtasiye ve ofis ürünleri kısa ömürlü olabilir bu da aynı ürünlerden defalarca almaya sebep olur. Hesaplı alışveriş yapmak isterken pahalı bir alışveriş yapmış olabilirsiniz. Ofisiniz için alabileceğiniz en çok kullanılan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere örnek verecek olursak;
Kraf Plastik Klasör Geniş Mavi 30 lu Koli; yılların deneyimli markası Kraf ofis ürünleri ile size kaliteyi uygun fiyata sunuyor. Özellikle yılbaşı toplu alım yapılabilen ofis malzeme alımlarında tüm yıl rahatlıkla kullanılabilecek olan bir üründür. Kaliteli iç mekanizması ile yıl içinde sorunsuz kullanır, yıl bitiminde düzgün bir şekilde arşivlerinize dosyalarınızı düzgün ve düzenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.
24/6 Zımba Teli Bakır Kod.1551, zımba tellerinin en iyisi dersek doğru bir tespit olur. Zımba teli kırtasiye ofis ürünleri içinde en fazla kullanılan üründür. Sadece fiyata bakarak alınabilecek bir zımba teli kullanımda sıkıntı yaşamanıza neden olur. Verimli kullanım sağlamaz ve tüketimi artırır. 24/6 Zımba Teli Bakır Kod.1551 firmanız için doğru bir alışveriş olacaktır.
Ev, yaşam ve ofis ürünleri içinde aynı alışverişi okula giden çocuklarımız için de yaparak çocuklarınızın sağlığına zararsız, kalite ürünleri alabilirsiniz. Bu alışveriş içinizin rahat olmasını ve çocuklarınız severek geçirecekleri okul dönemi demek olur. Bu konuda güvenli internet alışveriş sitesi allesgo.com sitesinde “Okul Kırtasiyesi ve Malzemeleri” kategorisi altında çocuğunuz için güvenli kırtasiye ürünleri bulabilir, yerinizden kalkmadan evinizde teslim alarak, sahip olabilirsiniz.
Ev Yaşam ve Ofis Ürünlerinde Aydınlatmanın Önemi
Ofislerinizde verimli çalışma ortamı için ergonomi de önemli demiştik. Ev, yaşam ve ofis ürünleri içinde insan sağlığında önemli bir yere sahip olan ürün aydınlatma ürünleri olmaktadır. Doğru kullanılan aydınlatma sağlık açısından çok önemlidir. Örneğin ofisinizin tavan aydınlatmasında;
YCL ASM-2012B 12W Sıvaüstü Kare Beyaz Led Panel; kullanarak çalışanların gözlerini yormayan bir ışıklandırma sağlayabilirsiniz. Ayrıca led sistem olması nedeniyle enerji sarfiyatını en aza indiren bu sistem ayrıca fazla elektrik harcamalarının da önüne geçmiş olursunuz.
Peki aynı tarz enerji tasarrufunu ve şıklığı ev, yaşam ve ofis ürünleri kapsamında eviniz ve çocuklarınız için düşünürseniz. Çocuğunuzun çalışma masasına alacağınız lamba nasıl olmalı?
Ahşap Led Spotlu Masa Lambası; ile doğa dostu ahşap ürünler ve enerji tasarrufu sağlayan uzun ömürlü led özelliği birleşimi olan bir masa lambası onun gözlerinin yorulmadan rahat ders çalışmasını sağlayacaktır.
Aynı zamanda yatak odanız, yaşam alanlarınız içinde aydınlatmada yapacağınız ufak değişiklikler hem evinizin dizaynını değiştirecek hem de bütçenize katkıda bulunacaktır. Son zamanlarda şık görüntüleri bulunduğu ortamı aynen bir saraya çeviren;
Otantik Osmanlı Dekoratif Pirinç Lambası; Osmanlı’nın ihtişamlı mimarilerini örnek alınarak yapılan %70 el işçiliği olan ve sarı pirinçten yapılan bu ürün evinize veya ofisinize çok ayrı bir hava yaratacaktır.

Ev Yaşam ve Ofis Mobilya Tasarımlarınız Nasıl Olmalı?
Ofisinizde son olarak verimi artıran en önemli ev, yaşam ve ofis ürünleri kategorisinde haklı bir yere sahip olan mobilya ve ofis mobilyaları seçimi doğru yapılmalıdır. Ergonomik olmalı, çalışanların vücut yapılarına uygun yapıda olmalıdır. Rahat kullanımlı ofis mobilyaları sayesinde çalışan işine daha çok dikkatini vererek çalışır. Kalitesiz ürünler kullanılarak yapılmış mobilya çalışanı rahatsız eder ve çalışandan istenilen verimi alamazsınız. Mesela alabileceğiniz;
Orianna Design Ofis Koltuğu, Çalışma Koltuğu; sürekli masa başında çalışan personel için çok uygun bir ürün olacaktır. Sırtta terletme yapmayan file dokuma kullanılmıştır. %100 yerli üretim olup, plastik ayaklıdır. Oturak kısmı süngerli dayanıklı micro kumaş kullanılmıştır. Yüksekliği ayarlanabilir, 1.kalite amortisör kullanılarak imal edilmiştir.
Ev, Yaşam ve Ofis Ürünleri İçinde Sizi Mutlu Eden Kısım Neresi Olmalı?
Eviniz, ofisiniz bunlar sürekli kullandığınız ve günlük yaşamınızın en uzun süreleriniz geçirdiğiniz mekanlardır. Mutlu insanlar mutlu karınlar değil midir? Çalışıyorsak, acıkmamız kaçınılmazdır. Eviniz ve ofisiniz için doğru tercih edeceğiniz mutfak gereçleri sayesinde güzel yemekler yapabilir ve yiyebilirsiniz. Güzel yemek için şart nedir? Kaliteli süpermarket alışverişi, kaliteli ürünler ve kullanışlı mutfak ürünleri olacaktır.
Mağaza mağaza dolaşmadan oturduğunuz yerden vereceğiniz siparişler uygun kargo çalışması ile kapınıza teslim olacak ve size düşen bunlar ile lezzetli yemekler, içecekler hazırlamak olacaktır. Bu işlemde sanırım en büyük pay allesgo.com adresine düşmektedir. Bünyesinde bulundurduğu uygun fiyatlı, kaliteli ürünlere, güvenli alışveriş sertifikası sayesinde gönül rahatlığında ulaşabilirsiniz. Ev, yaşam ve ofis ürünleri konusunda aradığınız kaliteli ürün, uygun fiyat, güvenilir alışveriş ise doğru adres allesgo.com…