LG marka Su Arıtma Cihazı Filtresi Kapalı Kasa 5 li Filtre Seti - LG Membran Filtre

LG marka Su Arıtma Cihazı Filtresi Kapalı Kasa 5 li Filtre Seti - LG Membran Filtre

0.0
Stok (61)
Ücretsiz Kargo

LG marka Su Arıtma Cihazı Filtresi Kapalı Kasa 5 li Filtre Seti - LG Membran Filtre

LG marka Su Arıtma Cihazı Filtresi Kapalı Kasa 5 li Filtre Seti - LG Membran Filtre

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (61)
%100
Liberti Bin Bir Çeşit
Mağaza Detay

LG marka Su Arıtma Cihazı Filtresi Kapalı Kasa 5 li Filtre Seti - LG Membran Filtre için satıcı açıklaması

BU SET İN CİHAZINIZA UYMLU OLDUĞUNDAN EMİN DEĞİLSENİZ CİHAZINIZA EN UYGUN FİLTRE SEÇİMİ İÇİN MESAJ KISMINDAN BİZE YAZIN LÜTFEN.

**   Tezgahaltı Kapalı Kasa Su Arıtmalar İçin

5 Aşama

Quick Filtre Takımı

Sediment Filtre

Granül Aktif Karbon Filtre

Karbon Filtre

 Membran Filtre

Nsf Onaylı Tatlandırıcı Filtre

 

1.AŞAMA  - 5 MİKRON SEDİMENT : Şebeke suyu içerisinde bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

2.AŞAMA - GAC KARBON FİLTRE :  Şebeke suyu içerisinde bulunan klor ve bileşikleri, deterjan ve sanayi atıkları, hoş olmayan koku ve tat oluşturan organik maddeler, petrol ve asbest gibi maddeler suyun tadını bozar. GAC Karbon Filtre yüksek absorbsiyon özelliği sayesinde bu kirleticelerden kaynaklanan renk, tat, kokunun giderilmesini sağlar.

3.AŞAMA - KARBON FİLTRE :  Şebeke suyu içerisinde bulunan klor ve bileşikleri, deterjan ve sanayi atıkları, hoş olmayan koku ve tat oluşturan organik maddeler, petrol ve asbest gibi maddeler suyun tadını bozar. GAC Karbon Filtre yüksek absorbsiyon özelliği sayesinde bu kirleticelerden kaynaklanan renk, tat, kokunun giderilmesini sağlar.

4.AŞAMA- LG CHEM MEMBRAN FİLTRE

80 GPD hologramlı ve Logolu LG membran su arıtma cihazı filtresi:Günde 80 galon (300  Litre) su işleyen ince film kompozit (LG) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

5.AŞAMA - Post Carbon Filtre:

Suda bulunan klor,renk,tat ve koku veren eriyik gazlar,artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.Bu aktif granül karbon filtre yüksek performansı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorun, koku,organik kirleticiler,böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır.Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller. Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi Hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir. Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 12-14 ay süresi vardır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. Çünkü su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

Filtre Değişim Süreleri Hakkında;

Post Karbon Tatlandırıcı Filtre: Değişim Süresi 12 ila 14 Ay Arasında Değişmektedir.


-RESİM TEMSİLİDİR. Ürünler stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

 

 

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler