MasterCare McClave Takviyeli Nitril Eldiven 100 Adet MEDIUM

MasterCare McClave Takviyeli Nitril Eldiven 100 Adet MEDIUM

0.0
Stok (98)
Ücretsiz Kargo

MasterCare McClave Takviyeli Nitril Eldiven 100 Adet MEDIUM

MasterCare McClave Takviyeli Nitril Eldiven 100 Adet MEDIUM

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (98)
%100
HEYBEM05
Mağaza Detay

Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk/tasarım birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : % 100 silikon destekli Nitril 

Adet : 100 

Ölçüler : MEDIUM  boyutlardadır. MEDIUM/LARGE/X-LARGE boylar nedir ? Ek resimlerde göreceğiniz tabloyla el ölçünüzü karşılaştırarak doğru eldiveni alabilirsiniz.

Size mevcut en esnek ve hünerli eldivenlerden birini sunmak için kabartmalı "balık pulu" kavrama kullanır. %100 NBR'den (Nitril Bütadien Kauçuk) üretilen McClave Siyah Eldivenler, maksimum konfor ve el becerisi için ellerinize mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

YARI TEK KULLANIMLIK  ELDİVEN : Eşsiz kavrama, el becerisi ve çok çeşitli kimyasallara karşı dirençleri nedeniyle Grippaz Siyah Yarı Tek Kullanımlık Eldivenler çok çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere üretilmiştir. Bu eldivenlerin önerildiği bazı sektörler şunlardır:

Ev Temizliği, Ev İşi, Mühendislik, İnşaat, Otomotiv , Otomotiv Mühendisliği, Temizlik işi, İnşaatçılar, Geliştirme Siteleri, Yağ ve gaz, Mekanik, Makine Mühendisliği, Atık Yönetimi Burada herhangi bir endüstri veya belirli görev önerilmiyorsa endişelenmeyin, McClave Siyah Yarı Tek Kullanımlık Eldivenler çok çeşitli kimyasallara ve aşınmalara karşı bariyerdir. Tek kullanımlık bir eldivenden hünerli bir korumaya ihtiyacınız varsa, doğru yere geldiniz.

BALIK PULU ELDİVENLERİ NEDİR? McClave Siyah Nitril Kavrama Eldivenlerini özel yapan şey, balık pulu tutuşlarıdır. Kavrama performansı açısından pazar lideri markalar da dahil olmak üzere tüm gelenleri geride bıraktı. Ayrıca, balık pulu tutuşu şunları sağlar:

Artan hava akışı sayesinde terletmeyen kavrama, Balık pulu şeklindeki kabartmalı parmaklar ve avuç içi, vakumlu hızlı tutuş sağlar, Elmas kavramalı eldivenlerden %50 daha fazla çekme mukavemeti sunar, Kalıplı başparmak tutuşu diğer tüm markalardan daha iyi performans gösterir

YÜKSEK PERFORMANS : McClave Eldivenler her koşulda olağanüstü kavrama sunar. Yüzeylere karşı vakum etkisi yaratan balık pulu deseni, yağlı/ıslak küçük nesneleri tutarken dönme çekişi sağlamak için başparmak alanı boyunca da uzanır.

NEDEN YARI TEK KULLANIM : Yarı tek kullanımlık eldivenler varken neden tek kullanımlık eldivenler seçelim? McClave Nitril Eldivenler o kadar dayanıklıdır ki, piyasadaki tüm tek kullanımlık eldivenlerden daha iyi performans gösterirler ve günlerce kapsamlı kullanıma izin verirler.

MULTI KULLANIM Yeniden kullanılabilir eldivenlerin üzerine giymek için uygundur.Her iki yandan da takmak için iki elle kullanılabilen tasarım

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler