New Life EFA Mom 30 Kapsül

New Life EFA Mom 30 Kapsül

0.0
Stok (6)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

New Life EFA Mom 30 Kapsül

New Life EFA Mom 30 Kapsül

0.0
Hızlı Gönderi
Kargo Fırsatı
24 Saatte Kargoda
400.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (6)
%100
FIYERA
Mağaza Detay

New Life EFA Mom 30 Kapsül

New Life EFA Mom 30 Kapsül Tüm kadınların farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, aktif folik asit, şelatlı demir, kolin, DHA, iyot ve diğer vitamin & mineraller EFA Mom’ da tek kapsülde. EFA Mom

 

Ürün Özellikleri:
Türkiye de ilk ve tek olan, çok yönlü, yüksek etkili ve farklı içerikleriyle gebelik dönemi öncesindeki, gebelik dönemi sırasındaki ve emzirme dönemindeki aynı zamanda bütün kadınların DHA omega-3 yağ asidi, vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.
EFA Mom içerisinde bulunan omega-3 yağ asidi IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) onayına sahiptir. IFOS, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Beslenme Konseyi (CRN) tarafından belirlenmiş test kriterlerine göre, omega-3 ürünlerini yüksek saflık ve belirtilen omega-3 içeriklerine uygunluk alanlarında test eden bağımsız bir programdır.
EFA Mom’ da bulunan omega-3 miktarının doğruluğu, saf, temiz ve güvenilir içeriği, stabilite ve raf ömrü aynı zamanda ağır metal-civa içermediği her seride alınan IFOS onayı sayesinde kanıtlanmaktadır.
EFA Mom kapsülleri hijyenik tekli paketleme (blister) sayesinde kullanım sırasında havayla temas etmez, oksidasyon riski yoktur bu duruma bağlı oluşabilecek tat ve kokuda bozukluk ve kapsüllerin yapışması gibi sorunlar görülmez. Balık yağı ürünlerinin omega-3 konsantrasyonu önemlidir. Balık yağında bulunan omega-3 miktarı üründe bulunan balık yağı miktarına ne kadar yakınsa konsantrasyonu o kadar yüksektir ve omega-3 dışındaki yağ asitlerini de oldukça düşük oranda içerdiğini göstermektedir. EFA ürünlerinde kalite göstergelerinden biri ise içerisinde bulunan balık yağının yüksek konsantrasyonda omega-3, EPA ve DHA içermesidir.
EFA Mom içerisinde bulunan Omega-3 trgiliserit formdadır. Trigliserit form sayesinde vücut tarafından yüksek emilim göstermektedir. Etil-ester formdaki ürünlere göre 3 kat yüksek etkilidir.
EFA Mom içerisinde bulunan Omega-3 trgiliserit formdadır. Trigliserit form sayesinde vücut tarafından yüksek emilim göstermektedir. Etil-ester formdaki ürünlere göre 3 kat yüksek etkilidir. Balık jelatini kapsüller sindirim sistemine uyumludur, kötü koku ve tada yol açmaz. Böylelikle EFA Mom gebelik döneminde de rahatlıkla kullanılabilir.
Gluten içermez.

 

Kullanım Önerisi:
Günde 1 kapsül EFA Mom, tok karnına kullanılması önerilir.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler