New Life EFA S-1200 mg 45 Kapsül

New Life EFA S-1200 mg 45 Kapsül

0.0
Stok (66)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

New Life EFA S-1200 mg 45 Kapsül

New Life EFA S-1200 mg 45 Kapsül

0.0
Hızlı Gönderi
Kargo Fırsatı
24 Saatte Kargoda
400.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (66)
%100
FIYERA
Mağaza Detay
New Life Efa S 1200 Balık Yağı 45 Kapsül
Faydaları:
* EPA/DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur.
* DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur.

Neden EFA S-1200
WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve CRN (Beslenme Konseyi) kriterlerini baz alan IFOS Kalite Standartları'ndan 5 yıldız alarak saflığı, temizliği, konsantrasyonu , ağır metal oranları ve stabilitesi test edilip onaylanmıştır.

İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi tarafından analiz raporu alınarak Omega 3 içeriği onayı alınmıştır.

* Trigliserid formu sayesinde 3 kat yüksek emilim sağlar.
* Kapsülleri balık jelatininden üretilmiştir.
* Şişe şeklinde ambalajlarda bulunan kontaminasyon riskini, blister ambalajıyla sıfıra indirerek ilaç kalitesinde sunulur.
* Gluten İçermez.
* Küçük balıkların presslenmesi ile elde edildiği için balık kaynaklı A ve D vitamini içermez.

New Life markası, ürettiği Efa S 1200 balık yağı kapsülü ile kalp ve damar sağlığının korunmasında hassasiyet gösteren ve doğal besin takviyesine ihtiyaç duyan kişiler için içeriği bilimsel olarak kanıtlanmış güvenilir ve ekonomik bir çözüm sunuyor. İhtiyacı olan Omega-3 isimli esansiyel yağ asitlerini, balık tüketmemesi sebebiyle alamayan kişiler için ürünün kapsül olarak alınması, onu kurtarıcı bir ek gıda yapıyor. Ayrıca, ürünün içeriğinde bulunan bir Omega-3 tipi olan DHA, gelişme çağındaki çocukların beyin, göz ve sinir sistemi gelişimi için yardımcı olması bakımından ebeveynlerin öncelikli tercihi oluyor.

Güvenilir, Doğal ve Ekonomik Tercih
* New Life Efa S-1200 balık yağı kapsülü, içerdiği Omega-3 yağ asitleri sayesinde, kalp ve damar sağlığının korunmasına, bütçenizi de koruyarak yardımcı oluyor.
* Ürün, içerdiği DHA ile beynin normal gelişimi ile sinir sistemi ve göz gelişimini destekliyor.
* Ürün, trigliserit formu sayesinde vücut tarafından üç kat daha hızlı emilimle alım sağlıyor.
* Kapsüller, balık jelatininden yapılması bakımından hem doğal olma özelliği taşıyor hem de balık tüketmeyen kişilerin ihtiyacı olan esansiyel yağ asidi takviyesini yapıyor.
* Balık yağı kapsülleri, Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) ve Beslenme Konseyi’nin (CRN) kabul ettiği kriterlere göre belirlenen IFOS Kalite Standartları tarafından 5 yıldız almasıyla, sterilliği, saflığı, konsantrasyonu, ağır metal oranları ve stabilitesi bakımından test edilmesi sebebiyle, kullanıcılarına yüksek güvenilirlik sunuyor.
* Ürün, glüten içermeme özelliği ile glütene alerjisi olan kişilere, doğal ve ekonomik olan bu kapsülleri kullanabilme imkânı tanıyor.

Gerekli Yağ Asitleri EPA ve DHA Tek Kapsülde
Besin Tipi: Balık Yağı
Gramaj: 1200 gr
İçerik Tipi: 45 Adet Kapsül
İçerik: %60 Omega-3 (EPA/DHA Toplam: 720 mg)
Form: Trigliserit
New Life Efa S-1200 balık yağı kapsülleri, glüten ihtiva etmemesinin yanı sıra küçük balıkların preslenmesiyle elde edildiği için A ve D vitamini içermiyor.

Yaşam O Kutunun İçinde
Balık yağı kapsülleri, blister ambalajı şeklinde paketleniyor ve ambalajda 45 adet balık jelatini ile hazırlanmış kapsül yer alıyor. Her bir kapsül içinde DHA ve EPA isimleri verilen Omega-3 esansiyel yağ asitleri, trigliserit formda formülize edilmiş şekilde bulunuyor.
Ürün, şişe şeklindeki ambalajlarda paketleme sırasında oluşabilecek kontaminasyon (kirlilik) riskini, blister ambalajı ile sıfıra indirerek, güvenilir koşullarda kullanıma sunuluyor.
Korunaklı şekilde adresinize gönderilen kapsül kutusunun üzerinde içerikle ilgili bilgiler ve son kullanma tarihi verileri bulunuyor.

New Life: Sağlığa Giden Yol
Kurulduğu günden bu yana kaliteye önem veren çizgisiyle bilinen Sifar İlaçları, Türk halkına yüksek güvenilirlik ve kalitede ilaç ve besin destekleri hazırlıyor. 50 yıldır faaliyet gösteren Sifar İlaçları, 2004’den itibaren besin destek ürünleri ile pazara yönelerek, halkı, New Life yenilikçi ek besin ürünleri ile buluşturuyor.

New Life ürettiği her ürünle, pazarı uluslararası kabul gören standartlarla tanıştırarak, pek çok ilk için öncü olma gururu yaşatıyor. Firma, ekonomik yoldan ve tamamen doğal tipte besin takviyesi almak isteyen ihtiyaç sahipleri için dünya standartlarında hazırlanmış, güvenilir ve ekonomik seçenekler sunuyor.

Her Yaşa Sağlık
Her yaş grubunun sağlığı için düşünülmüş New Life Efa S-1200 balık yağı kapsülleri adresinize ulaştığında, öncelikle kutu üzerinde yazan bilgileri detaylıca okumalısınız.

* Ambalajı, güneş ışığından uzak, kuru yerde muhafaza etmelisiniz.
* Küçük çocukların ulaşamayacağı ve kontrolsüz şekilde kullanamayacakları bir yerde bulundurmalısınız.
* Ürün, doğal bir besin takviyesi olduğu için haricen kullanabilirsiniz.
* Kapsül içeriğindeki Omega-3, İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi tarafından analiz edilip, raporla onaylandığı için güvenli şekilde tüketebilirsiniz.
* Ürünün glüten içermemesi sayesinde, glüten alerjiniz olsa dahi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.
* Damar ve kalp sağlığını korumak ya da çocuklarınızın beyin, göz ve sinir sisteminin normal gelişimine katkıda bulunmak için emilimi yüksek, doğal içerikli ve bütçenizi koruyacak bir besin takviyesi arıyorsanız, ürünü incelemeye başlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler