OTODUNYAM NAKAMİCHİ RENAULT MEGANE 4 TESLA EKRAN 2016-2022 Uyumlu 3GB RAMX32GB HAFIZA Android 10 Multimedya

NAKAMİCHİ RENAULT MEGANE 4 TESLA EKRAN 2016-2022 Uyumlu 3GB RAMX32GB HAFIZA Android 10 Multimedya

0.0
% 15
10,000.00 TL

8,500.00 TL

Satıcı: otodunyam
Stok (1)
Ücretsiz Kargo

OTODUNYAM NAKAMİCHİ RENAULT MEGANE 4 TESLA EKRAN 2016-2022 Uyumlu 3GB RAMX32GB HAFIZA Android 10 Multimedya

NAKAMİCHİ RENAULT MEGANE 4 TESLA EKRAN 2016-2022 Uyumlu 3GB RAMX32GB HAFIZA Android 10 Multimedya

0.0
% 15
10,000.00 TL

8,500.00 TL

Satıcı: otodunyam
Kargo Fırsatı
200.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (1)
%100
otodunyam
Mağaza Detay
RENAULT MEGANE 4 TESLA EKRAN MİRORLİNK,CAR-PLAY, BLUETOOTH ANDROİD MULTİMEDYA SİSTEMİ 3GB RAM 32 GB HAFIZA 8 ÇEKİRDEK NAKAMİCHİ JAPON MARKASI 

UYUMLU MODEL YILI
2016-2017-2018-2019-2020

Detaylı Ürün Açıklaması


GPS navigasyon


İnternet bağlantısı gerektirmeyen ÇEVRİMDIŞI navigasyonu destekler. Bir daha asla kaybolmayın! Google Maps, WAZE, Sygic, HERE, iGO ve çok daha fazlası gibi popüler uygulamalarla hem Çevrimiçi hem de Çevrimdışı GPS Navigasyonunu destekler. Harita verileri sdcard'ınızdan okunacağından, Çevrimdışı GPS navigasyonunu kullanırken internet gerekmez.


Bluetooth Eller Serbest telefon görüşmesi ve  Sesli Müzik Akışı


Yerleşik Bluetooth® (HFP) ile güvende kalın ve yerel eller serbest yasalarına uyun. Eller serbest telefon görüşmeleri ve Bluetooth ses akışı (A2DP) (AVRCP) için Bluetooth® özellikli bir telefonu ünitesiyle kolayca eşleştirin.


Direksiyon Düğmesi Kontrolü


Multimedya sisteminiz; gözleriniz yoldayken parmaklarınızla direksiyon tuşlarını kullanabilme kolaylığı sağlar. Müzik parçalarınızı yada radyo istasyonlarınızı değiştirebilir. Sesini yükseltip düşürebilir. Telefon aramalarını cevaplayabilirsiniz.


Ön ve Arka Park Kamerası


Başınızın arkasında gözleriniz olamaz, ancak bir yedek kamera ve şimdi de bir ön park kamerası takarak onları aracınızın arkasına yerleştirebilirsiniz. Sonunda, diğer araçlara veya alçak engellere çarpma endişesinden vazgeçebilir ve arabanızın arkasında ve önünde neler olup bittiğini görmeye başlayabilirsiniz. (Yedek ve ön kamera isteğe bağlıdır)


Android ve IOS Uygulama mağazası


Uygulama mağazası müziklere, dergilere, kitaplara, filmlere, televizyon programlarına ve uygulamalara göz atmanıza ve bunları indirmenize olanak tanır. Milyonlarca uygulamayla, uygulama mağazasında sizin için doğru uygulamalar var. Uygulamaları indirdiğinizde, anında doğrudan cihazınıza teslim edilirler.


Wİ-Fİ internet erişimi


Uygulama mağazasından, Google Haritalar'dan, Sesli Arama'dan, Gerçek Zamanlı Trafik Güncellemelerinden, YouTube'dan, Pandora'dan, Spotify'dan vb. Tüm bu harika çevrimiçi içeriklerle bağlanmanız gerekecek! Multimedya sistemi, tüm bu çevrimiçi uygulamalara erişmek için akıllı telefonunuzun WIFI internet etkin noktasına bağlanır.


Çevrimiçi AM/FM Radyo


 FM yayınlarıyla müzik, spor, haber veya sohbet için sevdiğiniz şeylerin çoğunu dinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. böylece en sevdiğiniz müziğin keyfini olması gerektiği gibi dinleyebilirsiniz. 


DVR kamera


İşe gidip geldiğinizde, bir yolculuğa çıktığınızda veya bir yarış pistinde yarıştığınızda, araç içi kamera ideal arkadaşınızdır. Sürüş sırasında zaman, konum ve hız hakkında gömülü verilerle HD çözünürlüklü videolar kaydedin. Kaydedilen videoları, bir bilet veya kaza durumunda kanıt olarak kullanmak veya sadece sürüş sırasında ilginç bir şey yakaladıysanız arkadaşlarınızla paylaşmak için dışa aktarın. İsteğe bağlı çift DVR dashcam ile, sürücünüz sırasında aynı anda hem dashcam hem de yedek kameradan kayıt yapabilirsiniz.


Mirrorlinlk (Telefon Yansıtma)


En sevdiğiniz uygulamalardan bazılarına doğrudan arabanızın gösterge paneli monitöründen erişmek için iPhone'unuzu AirPlay veya Android akıllı telefon aracılığıyla kablosuz olarak USB kablosuyla yansıtabilirsiniz. Android telefonlarla, telefonunuz ve arabanızın monitörü arasında iki yönlü kontrolü destekler. Otomobilin daha geniş dokunmatik ekranı aracılığıyla eksiksiz bir ekran deneyiminin keyfini çıkarır ve yola odaklanmanıza yardımcı olur.
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
Android İşletim Sistemi3 GB Ram / 32 GB Hafıza4 Çekirdek İşlemci10 Inch Dokunmatik Ekran1024x600 ÇözünürlükMarka Logosu ile AçılmaDireksiyon Kontrol18 Kanal Radyo HafızasıMonitör Çıkışlı4 Kanal Amfi ÇıkışıÖn Kamera (Opsiyonel)USB GirişiDVD Oynatıcı10 Band Ekolayzır4x45 Watt Ses ÇıkışıNavigasyon1440p Video Oynatma2 Yıl Garant

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler