Saf Keratinli Yanan, Yıpranan Saçlar İçin Acil Keratin Bakım Seti

Saf Keratinli Yanan, Yıpranan Saçlar İçin Acil Keratin Bakım Seti

0.0
% 13
399.00 TL

349.00 TL

Satıcı: Keratin Eczanesi
Stok (498)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

Saf Keratinli Yanan, Yıpranan Saçlar İçin Acil Keratin Bakım Seti

Saf Keratinli Yanan, Yıpranan Saçlar İçin Acil Keratin Bakım Seti

0.0
% 13
399.00 TL

349.00 TL

Satıcı: Keratin Eczanesi
Hızlı Gönderi
24 Saatte Kargoda
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (498)
%100
Keratin Eczanesi
Mağaza Detay
  • Saçlarınıza uygulamış olduğunuz kimyasal işlemlerden dolayı veya dış etkenlere bağlı olarak saçlarınızda keratin eksikliği meydana gelir ve bu durum saçlarınızda kabarma, kuruluk, dökülme ve yıpranma gibi problemlere neden olur. Acil Keratin Bakım Setimiz düzenli kullanıldığında saçlarınıza kaybettiği keratini doğal bir şekilde saçlarınıza yeniden yükleyerek saçlarınızda oluşan bu problemleri ortadan kaldırır ve saçlarınızı eski sağlığına kavuşturur.
  • Özellikle açıcı yani oryal ile açılan saçlar maalesef doğal veya bitkisel yağlar kullanılarak onarılamaz. Çünkü uygulanan işleme bağlı olarak saçlarınızda ciddi bir hasar oluşur ve bu hasarı onarabilmek için saçlarınıza saf keratin yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde saçlarınız asla eski sağlığına kavuşamayacaktır. Maalesef kuaförlerde yapılan sentetik ve kimyasal içerikli saç bakım kremleri ve maskeler saçlarınızda asla kalıcı bir etki sağlamayacaktır. Bu işlemler kısa bir süre sonra etkisini tamamen kaybetmektedir. Fakat keratin saçlarınıza kaynar ve yıkamalardan dolayı akıp gitmez.
  • Unutmayınız keratin saçlarınızın ana yapı taşını oluşturan bir proteindir ve saçlarınıza kaynar dolayısı ile yeterli miktarda kullanıldığında kesin sonuçlar vermektedir. İncelen saçlarınıza düzenli kullanımda hacim kazandırabilir ve daha güçlü ve daha canlı olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ürünlerimizin doğal içeriği sayesinde bay, bayan herkesin kullanımına uygundur ve ayrıca hamilelikte veya doğumdan sonra kullanılabildiği gibi aynı zamanda çocuklarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir hiçbir sakıncası yoktur.
  • İlk olarak saf keratin serumu saç dipleriniz hariç saçlarınızın her bölgesine uygulayınız ve tercihen 6 ila 8 saat kadar veya daha uzun süre saçlarınızda bekletiniz. Yeterli süre bekledikten sonra saçlarınızı hafifçe nemlendirerek saçlarınıza maskeyi uygulayınız ve 20 ila 30 dakika sonra ılık su ile durulayarak işlemi bitirebilirsiniz. Saçlarınıza keratin yüklemesi yaptıktan sonra veya maske uyguladıktan sonra keratinlerin saçlarınıza doğal bir şekilde kaynayabilmesi için herhangi bir işlem uygulamadan yalnızca beklemeniz gerekmektedir.
  • Ürünlerimizi haftada iki veya üç defa uygulayabilirsiniz.
  • Tedavi sonrasında saçlarınıza yeniden ısılı ve kimyasal işlemler uygular iseniz doğal olarak ürünlerimizi tekrar kullanmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Saçlarınıza sık sık boyama, renk açma, düzleştirme, fön gibi işlemler uyguluyor iseniz saçlarınızın sağlıklı ve doğal halini korumak için belirli aralıklar ile saçlarınıza Saf Keratin Serum yüklemesi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle saçlarınızın uyguladığınız işlemlerden sonra bile sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı dış etkenlerden korumak için ise diğer bakım ürünlerimizi belirli aralıklar halinde kullanmanızı da tavsiye ederiz.
  • Aklınıza taklan her türlü soru, istek ve öneri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler