YUNEEC Typhoon H Plus Drone

4K Çekim Drone Modeli

0.0

83,000.00 TL

Satıcı: airmim
Stok (1)
Ücretsiz Kargo

YUNEEC Typhoon H Plus Drone

4K Çekim Drone Modeli

0.0

83,000.00 TL

Satıcı: airmim
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (1)
%100
airmim
Mağaza Detay

Yuneec Typhoon H Plus Drone fotoğrafçılara, kameramanlara hobi drone’u arayanlara her zaman hayallerindeki 1.sınıf fotoğraf kalitesini ve birden fazla otomatik uçuş modunu güvenilir bir şekilde sunar. Typhoon H Plus Drone; 1″ 4K kamera, PX4 tabanlı uçuş kontrol yazılımı ve Follow Me (Beni takip et), Point of Interest (İlgi Noktası), Ekip Modu ve CurveCableCam uçuş modlarıyla donatılmıştır. Typhoon H Plus’ın tüm önemli dahili bileşenleri, elektrik etkilerine karşı gelişmiş korumaya sahiptir ve 6 rotorlu tasarım ile birlikte kullanıcılara maksimum güvenilirlik sağlar ve 30 dk uçuş süresine sahiptir.

  • Yuneec Typhoon H+
  • C23 4K KAMERA
  • 2x batarya
  • Boyun askılı ST16 yer istasyonu
  • Şarj cihazı
  • Şarj cihazı güç kaynağı
  • Şarj cihazına araç çakmak soketinden güç sağlamak için adaptör
  • Mini panel anten
  • 10x pervaneler
  • Mikro USB kablosu

Yuneec Typhoon H Plus Hobi Drone’u, 1. kalitede, sarsıntısız, akıcı ve yüksek çözünürlüğe sahip çekimler yapmanıza olanak tanır. H Plus Hobi Drone, 20MP fotoğraf çözünürlüğü, 4K video aynı zamanda 1 inç görüntü sensörü sunar. Size en uygun hobi dronle’larındandır. 360 derece gimbalın yanısıra PX4 tabanlı uçuş kontrol yazılımı ve otomatik uçuş modları size keyifli bir deneyim sağlayacaktır.

Güvenle Uçar, Verimlidir

Typhoon H Plus Drone 6 rotora sahiptir. Bu tasarım sayesinde kanat ya da rotorlardan biri bozulsa dahi uçuşunuza güven içinde devam edebilirsiniz. Hobi drone’un 28 dakikaya varan bir sürede güvenle uçabilmesi, 4 hücresi bulunan 5250 mAh kapasiteli bataryası sayesindedir.

Katlanabilir ve Kolay Kurulabilir bir Drone

Typhoon H Plus Drone, gideceğiniz her yere yanınızda rahatlıkla götürebilmeniz amacıyla katlanabilir olarak tasarlanmıştır. Hızlı kilitlenir, bu sayede drone pervaneleri kolay bir şekilde sökülebilir ve takılabilir. Bir hobi drone’u için çok kullanışlı bir özelliktir.

1″ Boyutunda Sensör ve 360° Gimbal

Bu drone modeli ile en iyi görüntüleri yakalamanız için Typhoon H Plus Hobi Drone C23 kamera ile birlikte size ulaşır. Ayrıca 360° gimbal ile sınırı olmayan bir hareket imkanı sunar. 1″ boyutlu büyük sensör ise 4K@60fps video veya 20 Megapiksel fotoğraf çözünürlüğü sağlamaktadır.

Tasarımı 6 Rotorludur

Rotor arızası ya da motor arızası durumlarında, Typhoon H Plus Drone otomatik bir şekilde 6 motordan 5 motora geçiş sağlar ve uçuşuna güvenle devam eder. Ayrıca bu hobi drone’u modelinde, No Fly Zone ve yedek kontrol sinyali güvenlik sağlayıcıları da bulunur.

Kontrol Ünitesi ST16S

7″ dokunmatik ekranı olan drone ST16S kontrol ünitesi, Android işletim sistemine sahiptir. Ayrıca 720p anlık görüntü aktarımı yapabilmektedir.

TEAM MODE

Takım Modu olarak Türkçeleşen bu mod, iki farklı kontrol sistemine sahiptir. Drone ve kamerayı ayrı olarak kontrol etmenizi sağlar. Kamera operatörü kamerayı, drone pilotu ise drone’u kontrol eder.

Otomatik Uçuş Modları

Typhoon H Plus Drone, otomatik uçuş modları sayesinde uçarken sizler de kamerayı ayrı olarak kontrol edebilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler