Acana Grasslands Kuru Köpek Maması 11,4 Kg

Acana Grasslands Kuru Köpek Maması 11,4 Kg

0.0
% 23
5,037.26 TL

3,870.49 TL

Satıcı: ilgipet
Stok (1)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

Acana Grasslands Kuru Köpek Maması 11,4 Kg

Acana Grasslands Kuru Köpek Maması 11,4 Kg

0.0
% 23
5,037.26 TL

3,870.49 TL

Satıcı: ilgipet
Hızlı Gönderi
Kargo Fırsatı
24 Saatte Kargoda
350.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (1)
%100
ilgipet
Mağaza Detay

Acana Grasslands Tüm Irklar ve Yaşam Evreleri İçin Kuru Köpek Maması

Kanada’nın geniş otlaklarından ve kuzey göllerinden ilhamını alan Acana Grasslands batı Kanada’nın taze kuzu, serbest dolaşan ördek, bütün kuluçka yumurtaları, serbest avlanan kuzey turna balığı ve serbest dolaşan hindi içeriklerini sunmaktadır.
Her gün WholePrey oranlarında taze veya çiğ teslim edilen taze yöresel içeriklerle dopdolu olarak köpeğinizin evrimine uygun beslenmeyi taklit eden Acana Grasslands köpeğinizi doğal ve tam olarak beslemektedir.
Her yerde güvenilen, sınırlı karbonhidrat ve zengin protein içeriğine sahip Acana tüm ırk ve yaşlarda en üst kondisyon seviyesini sağlamaktadır.
Tamamen bitki protein konsantrelerinden ari Acana Grasslands %70 etle dolu.
Acana’nın içindeki etin yarısı taze yarısı ise kurutulmuştur. 
Hepsi de insan tüketimine uygun olarak addedilmektedir.

Acana Grasslands WholePrey oranlarında et, organ ve kıkırdaktan oluşan 5 tür et içermektedir.
Yöre çiftliklerinden taze çayırda otlamış kuzu –et, ciğer, yürek, böbrek ve kıkırdak olarak.
Yörenin çayırlık çiftliklerinden gelen serbest dolaşan ördek –taze et, organ, kıkırdak ve ciğer olarak.
Yörenin çayırlık çiftliklerinden bütün ve taze kuluçka yumurtaları.
Kanada’nın bakir göllerinden bütün ve taze Kuzey Turnabalığı.
Yöre çiftliklerinden taze serbest dolaşan hindi – et, ciğer, yürek, böbrek ve kıkırdak.

Geleneksel köpek mamalarının tersine, Acana’nın zengin et ve WholePrey içerikleri temel besin öğelerini doğal olarak sağlarken, uzun katkı ve takviye maddeleri listesine olan ihtiyacı azaltmaktadır.
ACANA Grasslands bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, "insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

İçeriği : 
Çayırda beslenmiş çiğ kuzu eti (%8), Taze ördek (%8), Taze bütün yumurta (%8), Kuzu eti (%8), Ringa balığı eti (%7), Hindi eti (%7), Bütün yeşil bezelye, Bütün kırmızı mercimek, Bütün garbanzo nohutu, Taze serbest avlanmış kuzey turna balığı (%4), Çiğ kuzu ciğeri (%4), Taze ördek sakatatları (ciğer, yürek, böbrek) (%4), Taze hindi eti (%4), Kuzu yağı (%4), Bütün yeşil mercimek, Bütün barbunya fasülyesi, Bütün sarı bezelye, Güneşte kurutulmuş yonca, Kömür balığı yağı (%2), Mercimek lifi, Kurutulmuş kuzu kıkırdağı (%1), Çiğ kuzu işkembesi (%1), Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana, Taze ıspanak, Taze hardal yeşilliği, Taze şalgam, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, Dondurularak-kurutulmuş ciğer (kuzu ve ördek) (%0.1), Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta, Hatmi kökü, Kuşburnu.
ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki köpekler yararlanabilir. Aynı sizin gibi köpeğiniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Köpeğinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler