Beko Beko CM 10120 A 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Beko CM 10120 A 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

0.0
Stok (1)
Ücretsiz Kargo

Beko Beko CM 10120 A 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Beko CM 10120 A 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (1)
%100
DURGUNLAR BEKO
Mağaza Detay

Ürün Detayları

Beko CM 10120 A 10 KG Çamaşır Makinesi


Maksimum Sıkma Devri 1200 d/dk

Tüm kirlilerinizi en hijyenik biçimde yıkayabilmek adına 1200 devirlik sıkma kabiliyeti ile sizde çamaşır makinesi ile beklentilerinizi yerine getirebilir ve en zor ve inatçı kirleri bile çamaşır makinesine sunduğu üstün performanstan faydalanabilirsiniz.


45 - 60 cm Boyutlar

Çamaşır yıkama makinesinin 45’e 60 santim boyutlarındaki kompakt yapısıyla tezgah altına uygun bir biçimde sığabilen tasarım hali oldukça ayrıcalıklı bir deneyim sağlarken size yerden tasarruf sunar ve bu sayede tüm kirlilerinizi en etkili biçimde yıkayabilir.


8-10 kg Kapasite

Aynı anda birden fazla renkli veya beyaz çamaşırlarınızda sekiz ila on kilogramlık kapasiteye sahip olan geniş iç hacmi ile kolay bir şekilde hijyenik hale getirebilir ve sizde çamaşır makinasının avantajlı kullanımından faydalanabilirsiniz.A+++ Enerji Sınıfı

Enerji tasarrufu sunan kullanım tarzıyla sizde yıllık minimum enerji tüketerek maksimum performanstan faydalanabilir bu sayede her zaman tüketiminizi kontrol altında tutarak bütçe dostu bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Isı Ayarı

İstediğiniz ayarı makine üzerinden manuel olarak tuşla yarak oluşturabilir ve çamaşır yıkama makinasının ısı, devir, zaman ayarlamasını çamaşırlarınızın kirlilik durumuna göre kolayca belirleyebilirsiniz.


Zaman Arttırma veya Azaltma

İsterseniz zamanı kendinize göre kolayca belirleyeceğiniz çamaşır yıkama makinesinde zaman ayarlama fonksiyonuyla süreyi azaltıp veya kısaltabilirsiniz bu sayede sizde beklentilerinizi karşılarken çamaşır yıkama makinesinin tüm performans yapısından en üstün şekilde yararlanabilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler