Çekirdeksiz Kuru Üzüm 1 Kilogram

Çekirdeksiz Kuru Üzüm 1 Kilogram

0.0
Stok (99)
Kargo Fırsatı
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
500.00 TL ve Üzeri Siparişlere Ücretsiz Kargo Fırsatı

Çekirdeksiz Kuru Üzüm 1 Kilogram

Çekirdeksiz Kuru Üzüm 1 Kilogram

0.0
Hızlı Gönderi
Kargo Fırsatı
24 Saatte Kargoda
500.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (99)
%100
NeVarsaEgedeVar
Mağaza Detay

 

Her mevsim üzüm yemeyi sevenler için en sağlıklı atıştırmalıklardan biri olan Nevarsaegedevar Çekirdeksiz Üzüm halk arasında Sultaniye olarak da bilinir.

Ülkemizde özellikle Ege Bölgesinde yetişen çekirdeksiz üzüm yaz mevsimin meyvesidir. Yaz sıcağı ile olgunlaşan, tadını ve aromasını alan Sultani Üzümler, Ağustos ve eylül  aylarında  salkımlar halinde güneşte kurutularak sizler için hazırlanır. Besin değeri açısından en zengin meyvelerin arasında gelir. Nevarsaegedevar Çekirdeksiz Kuru Üzüm, vitamin ve mineral bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Çekirdeksiz kuru üzüm; yüksek oranda magnezyum, potasyum, demir, kalsiyum ve çinko içerir. 

Kuru Üzümün Faydaları : 

  • Çekirdeksiz Kuru Üzüm, doğal beslenmeyöntemlerinden birisidir. İçeriğinde yer alan demir sayesinde kansayımınızı arttırır.
  • Sağlıklı gözler sağlıklı beslenme ile desteklenmelidir. Çekirdeksiz kuru üzüm özellikle sarı nokta hastalığının iyileşme sürecine yardımcı olur.
  • İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde vücutta hücre yenilemesi yapar. Bu özelliği ile yaşlanma karşıtıdır.
  • Yüksek kalorili bir meyve olması nedeniyle dikkatli tüketilmesinde fayda vardır. Nevarsaegedevar Kuru Üzüm ile tatlı krizlerinize son verebilirsiniz.
  • Kuru üzüm içerdiği bileşenlerle söktürücü olmasının yanısıra; saç, göz ve cilt bakımınızda vazgeçilmeziniz olacaktır.
  • Çekirdeksiz Kuru üzümün en çok bilinen faydası karaciğer üzerinde oluşturduğu etkidir. Toksinlerden arınmak, temiz karaciğer enzimlerine sahip olabilmek için Nevarsaegedevar Kuru Üzüm tüketmelisiniz. Bu etkisi kolon ve bağırsakların temizlenerek daha sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. 


Nevarsaegedevar sağlıklı atıştırmalıklarla, doğru beslenmek ve zinde olmak için siparişinizi tamamlamanız yeterlidir. Doğal yöntemlerle kurutulan ve sağlıklı ambalajlar içerisinde size ulaşan birbirinden değerli atıştırmalıklar için Nevarsaegedevar...

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler