CLEAN&STRONG Bulaşık Makine Kireç Çözücü 5kg

CLEAN&STRONG Bulaşık Makine Kireç Çözücü 5kg

0.0
% 25
200.00 TL

150.00 TL

Satıcı: clean&strong
Stok (197)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

CLEAN&STRONG Bulaşık Makine Kireç Çözücü 5kg

CLEAN&STRONG Bulaşık Makine Kireç Çözücü 5kg

0.0
% 25
200.00 TL

150.00 TL

Satıcı: clean&strong
Hızlı Gönderi
Kargo Fırsatı
24 Saatte Kargoda
100.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (197)
%100
clean&strong
Mağaza Detay

Açıklama

hayvan bitki  gıda ve insan üzerinde uygulanamaz uygun değildir

Biosidal Ürünü değildir Dezenfektan olarak kullanılamaz

Kullanım  şekli ve kullanım alanları  aşağıda yazmaktadır

Kullanım  şekli ve kullanım alanları  ürün etiketinde acık olarak belirtilmiştir

Acıklama ve kullanım yetersiz  gelindiğinde  teknik detaylı açıklamalar için

Alarjik raporu ve güvenlik bilgi forma emestiyes raporunu ve ürün içerik veri belgesi istek üzerineTemin edilebilir. Yada    arayarak ulaşabilirsiniz.

 

ÜRÜNÜ KULLANMADAN ÖNCE PROSPEKTÜSÜNÜ OKUYUNUZ!

KULLANMA TALİMATINI MUTLAKA OKUYUNUZ

BULAŞIK MAKİREN KİREÇ ÇÖZÜCÜ

Endüstriyel Bulaşık Makinalarında Oluşan Kireç Çözücü Olarak Üretilmiştir.  

ÖZELLİKLERİ

Endüstriyel Bulaşık Makinalarında Oluşan Kireç Çözücü Olarak Üretilmiştir.   Sanayi Tipi Bulaşık Makinelerinde Oluşan Kireç Tabakalarını Çözer ve Kireçlenmeyi Engeller. Boru ve Sprey Uçlarında Tıkanıklığa Sebebiyet veren Makine İç Yüzeyinde Oluşan Kireçlenmeyi Etkili Bir Şekilde Çözer ve Makinenin verimli Çalışmasını Sağlar.

KULLANMA ŞEKLİ

Makinenin suyu boşaltılır ve deterjan dozaj pompası kapatılır. Makine içine su alınır ve 50-60°C’ye ısıtılır. Yıkama tankına, litreye 100-200 ml/lt oranında  Kireç Çözücü boşaltılır. Parlatıcı dozaj pompası Kireç Çözücü bidonunun içine koyulur. Makine 10-20 dakika kadar tekrar boş konumda çalıştırılır. Kimyasalın ulaşamadığı noktalar ve sprey uçları fırçalanır. İşlem sonunda makinenin suyu boşaltılıp, durulanır. Gerekirse işlem tekrarlanır. İşlem sonrasında deterjan ve parlatıcı pompaları eski konumuna getirilir. Bu uygulamanın çok sert sularda 15 gün, orta ve yumuşak sertlikteki sularda 30 günde bir tekrarlanması tavsiye edilir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

UYARI!

Doğrudan vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Çocuklardan ve gıda maddelerinden uzak tutunuz. Uygun şekilde imha ediniz. İçilmesi tehlikeli ve zararlıdır.  Gıda Maddelerinden Uzak Tutunuz!  Çoçukların Ulaşamayağı Yerde Tutunuz! El Yüz Temasından Kacınınız! Ürün Kapağını Kapatmayı Unutmayınız! Uygulamadan Önce Küçük Yerde Test Yapınız! EL yüz Vücut Teması Olduğunda Bol Su İle Yıkayınız! 30 °c Arasındaki  Sıcaklarda Direk Güneş Işığından Uzakta Depolanmalıdır. Ürün ÜT / Tarihi /SKT  Tarihi Bidonun Üzerinde  Bulunmaktadır.   ACİL BİR   DURUMUNDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ(UZEM)’NİN 114 NO’LU TELEFONUNU VEYA ACİL SAĞLIK HİZMETLERİNİN 112 NO’ LU TELEFONUNU ARAYINIZ.


Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler