CLEAN&STRONG Yağ Çöz 5kg

CLEAN&STRONG Yağ Çöz 5kg

0.0
Stok (199)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

CLEAN&STRONG Yağ Çöz 5kg

CLEAN&STRONG Yağ Çöz 5kg

0.0
Hızlı Gönderi
Kargo Fırsatı
24 Saatte Kargoda
100.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (199)
%100
clean&strong
Mağaza Detay


Açıklama

Açıklama!

Yağ çözücü ultra


Ürünü kullanmadan önce prospektüsünü okuyunuz!

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz!

Özellikleri

Mutfak,ocak,fırın,davlumbaz,aspiratör ve fritözde oluşan yanmış ve yanmamış ıslak zeminlerde oluşan yağ ve lekeleri,süt ve yemek tutmalarından oluşan ağır yağ ve kirleri temizlemek için üretilmiş olup çok güçlü bir temizleyicidir. Yağ çözücü endenstriyel mutfaklar için özel formlüle edilmiş yanmış kirlerin çıkartılmasında etkili yanmış yağlar için fırın için temizleme maddesidir.

Uygulama

Fırın temizliğinde; uygulama yapılacak yüzeyin sıcaklığının 80 c‘nin altında olduğundan emin olunmalıdır. Ekipmana ürün direk uygulanır. Kirlilik derecesine göre 10-30 sn beklenmelidir.  bir fırça  ve tel yardımı ile kirler sıyrılır. Sıcak temiz su ile durulayıp, kurumaya bırakılır.

Çelik tencere, kızartma tavası vb. Temizliğinde; yağ süzülerek vana kapatılır. Kaptaki yağ seviyesine kadar su doldurulur. Her 10 litre için 1 kg  yağ çözücü ilave edilir. 15-30 dk kontrollü bir şekilde kaynatılır. Soğutup boşalttıktan sonra kalan kirler bir fırça veya sünger tel  yardımıyla temizlenir. temiz su ile durulanıp kurumaya bırakınız.

Uygulanacak yüzeyin çok sıcak olmamasına dikkat ediniz.

Ekipman veya yüzey üzerine sprey olarak kullanacaksanız seyrelterek uygulayınız sprey olarak ürünü direk uygulamayın. Kirlilik derecesine göre 30 sn beklenir bir fırça yardımı ile yumuşayan kirler alınır temiz su ile yüzeyi durulanır, kurumaya bırakılır. Boyalı ürünlerde uygulamayın.

Uyarı !

Tüketicinin dikkatıne

Demir olan yerlerden uzak tutunuz! Demir olan yerlerde uygulanmaz.

Yağ çözücü kullanmadan önce eldiven! Maske! Önlük!  ekipmanlarınla vücudunuzu temasından

Önlem almak takılmalıdır! Vücut temasından kacınınız!


Doğrudan vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Çocuklardan ve gıda maddelerinden uzak tutunuz. Uygun şekilde imha ediniz. Içilmesi tehlikeli ve zararlıdır.

Gıda maddelerinden uzak tutunuz! Çoçukların ulaşamayağı yerde tutunuz! El yüz temasından kacınınız! Ürün kapağını kapatmayı unutmayınız! Uygulamadan önce küçük yerde test yapınız! El yüz vücut teması olduğunda bol su ile yıkayınız! 30 °c arasındaki sıcaklarda direk güneş ışığından uzakta depolanmalıdır. Ürün üt / tarihi /skt tarihi bidonun üzerinde bulunmaktadır.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler