Dyson V11S Kablosuz Dikey Süpürge

Dyson V11S Kablosuz Dikey Süpürge

0.0
Stok (50)
Ücretsiz Kargo

Dyson V11S Kablosuz Dikey Süpürge

Dyson V11S Kablosuz Dikey Süpürge

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (50)
%100
kargopazar
Mağaza Detay

Dyson V11S Kablosuz Dikey Süpürge Özellikleri

Dyson V11S kablosuz dikey süpürge özellikleri sayesinde farklı alanlarda yer alan kirleri temizlemek mümkün. Kirleri temizleme amacıyla özel olarak geliştirilen donanımsal detaylar maksimum performans gösterir. Bu sayede gözle görülemeyecek kadar küçük olan bakteriler ve partiküller kolay bir şekilde ortamdan arındırılır. Ortamın daha hijyenik bir hale gelmesine yardımcı olan kablosuz dikey süpürge teknolojisi ve tasarımıyla ilgi uyandırır. Dyson V11S kablosuz dikey süpürge sayesinde köşeleri temizlemek, koltuk altlarında biriken tozları almak ve daha fazlası mümkün.

  • Dyson V11S kablosuz dikey süpürge, özel olarak geliştirilen motordan destek alır. Dyson tarafından geliştirilen motor maksimum süpürme deneyimi sunar. Süpürme sırasında optimum fayda sağlayan motor sistemi sayesinde süpürme verimliliği artar. Hyperdymium motora sahip kablosuz dikey süpürge, yüksek emiş gücü yaratır. Motorun yaratmış olduğu emiş gücü sayesinde en kalın tanelerden en küçük toz tanelerine kadar geniş bir çerçevede hizmet verilir. Yüksek hızda dönerek emiş gücü yaratan motor teknolojisi, süpürme sırası boyunca emiş gücünün korunmasına yardımcı olur. Bu sayede yüksek ve devamlı bir emiş gücü elde edilir.
  • Dyson V11S kablosuz dikey süpürge içerisinde süpürme faaliyetlerini destekleme amacıyla geliştirilen Radial Root Cyclone teknolojisi var. Radial Root teknolojisi sayesinde süpürme sırasında elde edilen tozlar kolay bir şekilde hazneye ulaşır. Filtreyi tıkamadan tozları hazneye yollayan teknoloji performans kayıplarını en aza indirir. Daha yüksek performans için geliştirilen teknoloji sayesinde toz ve diğer partiküllerden kaynaklanan sorunların önüne geçilir. 79.000 g değere kadar güç kullanabilen teknoloji sayesinde emiş gücü kaybı yaşanmadan tozları filtreye ulaştırmak mümkün.
  • Dyson V11S kablosuz dikey süpürgede motorbar başlık yer alır. Özel olarak geliştirilen başlık sayesinde saçlara ve tüylere karşı daha verimli bir süpürme deneyimi elde edilir. Polikarbon tüy alma kanallarına sahip olan başlık yüksek performans sunarak etkili olur. Tüyleri fırçadan temizleyen özellikler sayesinde daha rahat bir şekilde süpürme işlemlerini gerçekleştirmek mümkün. İşlem sonrasında ya da sırasında tüyleri toplamaya gerek kalmadığı için zaman tasarrufu elde edilir.
  • Dyson V11S kablosuz dikey süpürgede karbon fiber teknolojili lifler ve sert naylon fırça tasarımı mevcut. Hem sert zeminlerde hem de halı gibi daha yumuşak zeminlerde yüksek performans gösteren tasarım özellikleri sayesinde komple bir deneyim elde edilir.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler