Fakir Chaizen Çay Makinesi Silver Stone

Fakir Chaizen Çay Makinesi Silver Stone

0.0
Ücretsiz Kargo

Fakir Chaizen Çay Makinesi Silver Stone

Fakir Chaizen Çay Makinesi Silver Stone

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
%100
ReyonEv
Mağaza Detay

Fakir Chaizen Çay Makinesi ile günün her anında istediğiniz ölçüde çay keyfi yapabilirsiniz. Kullanıcılarını birçok açıdan memnun ürün aynı zamanda fonksiyonel kullanım özellikleriyle de tercih sebebidir. Dilerseniz kettle dilerseniz çay makinesi olarak kullanabileceğiniz Fakir Chaizen Çay Makinesi ile çok yönlü bir kullanım deneyimi sizi bekliyor.

İster Kettle İster Çay Makinesi

Fakir Chaizen Çay Makinesi, tek tuşla kolayca çalışarak mutfaktaki en büyük yardımcınız olur. Yüksek performans sağlayan 1800 W gücü sayesinde dakikalar içinde sıcak suyunuzu hazır hale getirir. 1 litrelik demlik kapasitesi ve 1,8 litrelik su ısıtıcısı kapasitesi sayesinde her ihtiyacınıza anında çözüm üretebilir. Suyun kaynadığını gösteren kırmızı LED ışık ve sıcak tutma fonksiyonunu gösteren yeşil LED ışığı sayesinde kullanıcılarını yaptığı işlemlerden haberdar eder. Damlatmayan ağız yapısı sayesinde etrafı kirletmez ve 360 derece dönebilen güç kablosuyla kullanım kolaylığı sağlar.

Fakir Chaizen Çay Makinesi’nin gizli su ısıtıcı rezistansı, elektrik kontağı ve kireçlenme gibi risklere karşı emniyet sunar. Fakir Chaizen, kullanıcıların can güvenliğini sağlamak için çeşitli güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Cihazınız aşırı ısınma durumu söz konusu olduğunda otomatik olarak kapanır ve böylece hem cihazı hem de can güvenliğinizi korur. Yüksek kaliteli metaller kullanılarak üretilmiştir. Kalitesinden ödün vermeyen üretimi sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Teknoloji ile harmanlanmış çay makineniz sayesinde kalabalık gruplara da hitap eder. Tek tuşla hayatınızı kolaylaştıran ürün sayesinde gün boyunca dilediğiniz anda sıcak su ihtiyacınız karşılanır. Kaynattığınız su ile dilerseniz taze bir çay molası verebilir dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte her çeşit sıcak içeceğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Teknik Özellikler

Power (watt) : 1800 W

Demlik Kapasitesi : 1 Litre

Su Isıtıcı Kapasitesi : 1,8 Litre

Çay Filtresi Malzemesi : Paslanmaz çelik çay filtresi

Su Isıtıcı Olarak Kullanabilme : -

Susuz Çalışmaya Karşı Koruma Sistemi : Var

Demlik Malzemesi : Paslanmaz Çelik

Su Isıtıcı Malzemesi : Paslanmaz Çelik

Su Seviyesi Göstergesi : -

Sıcak Tutma Özelliği : Var 

Ürün Boyutları (U x G x Y) : 13,5 x 23,3 x 35,5 cm

Ürün Ağırlığı : 1,40 kg

 

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler