HCK75 Barbie ve Yeni Doğan Köpekler Oyun Seti, Barbie ve Hayvanları

HCK75 Barbie ve Yeni Doğan Köpekler Oyun Seti, Barbie ve Hayvanları

0.0
Stok (21)
Ücretsiz Kargo

HCK75 Barbie ve Yeni Doğan Köpekler Oyun Seti, Barbie ve Hayvanları

HCK75 Barbie ve Yeni Doğan Köpekler Oyun Seti, Barbie ve Hayvanları

0.0
Kargo Fırsatı
100.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (21)
%100
MELEK STORE
Mağaza Detay

Sürpriz! Barbie®'nin sevimli köpeğinin yavruları olacak! Çocuklar, Barbie® eşliğinde anne köpeğin sırtına bastırarak üç sevimli yavru köpeğin doğmasına yardımcı olabilir. Yavru köpekler doğduktan sonra çocuklar, küveti soğuk suyla doldurabilir, küvete batırdıkları ıslak havluyla yavru köpekleri silip her birinin taşıdığı özel doğum lekesini açığa çıkarabilir. Barbie®, bükülebilen dizleri sayesinde yeni minik dostlarının dünyaya gelmesine yardımcı olur. Üç yavru köpeğin sığabileceği sevimli taşıma çantası sayesinde ise yavrularla ilgilenmeyi dilediği her yerde sürdürebilir. Hikaye anlatımına uygun diğer aksesuarlar arasında bir şişe, iki fırça, köpek oyun ipi, iki ödül yiyeceği, bir kutu köpek maması ve mama kabı yer alır. Çok sayıda köpek besleme aksesuarı ve hikaye anlatma seçeneğiyle bu oyun seti, özellikle hayvanları seven 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  • Barbie®'nin sevimli köpeği bebek bekliyor. Bu oyun setiyle çocuklar, doğuma yardımcı olup yavruların dünyaya gelişlerini kutlayabilir.
  • Anne köpeğin sırtına bastırarak Barbie® ile birlikte yavru köpeklerin doğmasına yardımcı olun. Diğer iki yavrunun daha dünyaya gelmesi için köpeğin sırtına tekrar bastırın.
  • Küveti soğuk suyla doldurun, küvete batırdığınız ıslak havluyla yavru köpekleri iyice silin ve her birinin taşıdığı özel doğum lekesini açığa çıkarın.
  • Üç yavru köpeğin sığabileceği taşıma çantası sayesinde Barbie®, gittiği her yerde yavrularla ilgilenmeyi sürdürebilir.
  • Bir şişe, iki fırça, köpek oyun ipi, iki ödül yiyeceği, bir kutu köpek maması ve mama kabı gibi diğer aksesuarlarla oyun seçeneklerinizi artırın.
Ürün ölçüsü: 29,8 x 3,4 x 6,9 cm.

Kutu ölçüsü: 22,5 x 6,5 x 32 cm.

442

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler