Kablosuz 3 lü Priz Ortam Ses Dinleme Cihazı

Kablosuz 3 lü Priz Ortam Ses Dinleme Cihazı

0.0
Stok (1306)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi

Kablosuz 3 lü Priz Ortam Ses Dinleme Cihazı

Kablosuz 3 lü Priz Ortam Ses Dinleme Cihazı

0.0
Hızlı Gönderi
24 Saatte Kargoda
Listeme Ekle
Stok (1306)
%100
İRHANLAR
Mağaza Detay

KABLOSUZ 3 LÜ  Priz Dinleme Cihazı Nasıl Kullanılır ?

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında priz dinleme cihazını bıraktığınız ortamı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

3 – Aldığınız hattı Priz Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda priz dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan priz dinleme cihazının vidalarını yıldız ya da düz tornavida ile söküp kapağını açınız. Priz kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra vidalarını kapatıp fişini prize takınız.

5 – Fişi prize taktıktan sonra priz dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp ortam dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

 

6 – Priz Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 

NOT: turkcell vodafone faturasız veya faturalı hatları destekler avea bimcell hatlar ile bu cıhazlarda destek vermiyor çalıştırmaz

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler