Kiwi Kt 6518 Ekmek Kızartma Makinesi

Aynı Gün Hızlı Kargo

0.0
Stok (0)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

Kiwi Kt 6518 Ekmek Kızartma Makinesi

Aynı Gün Hızlı Kargo

0.0
Hızlı Gönderi
24 Saatte Kargoda
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
%100
etinova
Mağaza Detay

Kiwi KT 6518 Ekmek Kızartma Makinesi

Ayarlanabilir kızartma seviyesi güvenli kullanım oluşturur. Bu seviyeler arasından uygun olanlar seçilerek ekmekleri, istenilen kızarıklıkta hazırlar. Bu sayede kahvaltıları lezzetli hale getirmesi mümkün olur. Büyük dilimli ekmekleri de arzuya göre rahatlıkla kızartır. Bu sayede ekmekler parçalanmadan hazır hale gelir. İptal fonksiyon düğmesi ile yapılan işlemi kolaylıkla durdurabilirsiniz.

prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

  • 2 geniş ekmek bölümü sayesinde rahat kullanım sağlar.
  • Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenlidir.
  • 700 Wattlık gücü sayesinde yüksek performans sunar.

 


İşlevsel Kullanım

Kullanımı ise oldukça kolaydır. Ekmekler hazır hale geldiğinde bulundukları bölümden yukarı doğru çıkar. Kullanıcı ise sadece iki parmağı ile ekmekleri alıp afiyetle tüketebilir. Ayrıca çıkarılabilir kırıntı tepsisi ile rahat bir temizlik imkanı sunar. Kullanıcı, üründe biriken ekmek kırıntılarını kolayca bölmeden çıkarabilir. Hızlıca yapılabilen temizliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu


Zamandan Tasarruf

Zamandan tasarruf ettirerek kısa sürede ekmekleri hazırlar. Kullanıcı bir yandan başka bir işle uğraşırken ürün, ekmekleri istenilen lezzete getirmiş olur. Bir yandan hazırlamış olduğu ekmekleri afiyetle tüketirken diğer yandan istenilen durumda tekrar ekmek kızartmaya devam eder.


Otomatik Kapanma

Güne başlamadan önce keyifli bir kahvaltının vazgeçilmezidir. Bu ürün sayesinde lezzetli ve çıtır çıtır kızarmış ekmekler ile yapacağınız kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz. Ekmeği istenilen seviyeye kadar kızartma imkanı sunarak kullanıcıya memnuniyetlik sağlar. Otomatik kapanması enerji tasarrufu sunar.

prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler