Küçük Kemik Kedi Köpek Künyesi Kırmızı

Küçük Kemik Kedi Köpek Künyesi Kırmızı

0.0
% 33
143.91 TL

95.94 TL

Satıcı: REYONON
Stok (5)
Kargo Fırsatı
100.00 TL ve Üzeri Siparişlere Ücretsiz Kargo Fırsatı

Küçük Kemik Kedi Köpek Künyesi Kırmızı

Küçük Kemik Kedi Köpek Künyesi Kırmızı

0.0
% 33
143.91 TL

95.94 TL

Satıcı: REYONON
Kargo Fırsatı
100.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (5)
%100
REYONON
Mağaza Detay

DALİ'S PET TAG - KÜÇÜK KEMİK

Her 3 evcil hayvandan 1 tanesi hayatı boyunca en az 1 defa kaybolmaktadır.
Kaybolan her 2 evcil hayvandan 1 tanesi asla bulunamamaktadır.
Evcil hayvan künyelerinden kullanmak, sevimli dostunuz kaybolduğunda evini daha kolay bulmasına en büyük yardımcı araçtır.
Evcil hayvan künyeleri kimlik görevi görür. Üzerine dostunuzun adı ve kaybolduğunda size ulaşılabilecek bir telefon numarası yazılabilir.

Dostunuza özel olarak hazırlanan, bir yüzüne kaybolması durumunda ulaşılabilecek bir telefon numarası, diğer yüzüne ise dostunuzun adı yazılmış, yüksek kalite alüminyum, asla paslanmayan ve pantograf teknolojisiyle kazınarak yazılmış, yazıları asla silinmeme garantili olan pet künye tasmalardır.

Telefon numarası olarak 1 adet numara belirtilebilir.

Ölçüler:
Genişlik: 3,1 cm.
Yükseklik: 1,9 cm.

Not: Künye üzerine yazılmasını istediğiniz isim ve telefon numarası bilgilerinin, SİPARİŞ NOTU kısmında muhakkak belirtilmesi gerekmektedir.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler