Kumtel Ko 40 Tshdf Siyah Setüstü Ankastre Cam Ocak Oval
+ ürün var

Kumtel Ko 40 Tshdf Siyah Setüstü Ankastre Cam Ocak Oval

Kumtel Homtego 40TSHDF Siyah Oval Set Üstü Ocak

0.0
Stok (40)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

Kumtel Ko 40 Tshdf Siyah Setüstü Ankastre Cam Ocak Oval

Kumtel Homtego 40TSHDF Siyah Oval Set Üstü Ocak

0.0
Hızlı Gönderi
24 Saatte Kargoda
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (40)
%100
Steel Marketing
Mağaza Detay

Kumtel Siyah Cam Set Üstü Ocak

İyi bir ocak lezzetli bir yemeğin en büyük sırrıdır. Fonksiyonel, modern, kullanışlı ve estetik bir ocak her mutfağın gözdesi olacaktır. Bu sebeple seçilen ocaklara karşı belirli beklentiler vardır. Kumtel markasının gelişen teknolojiyle ürettiği ocakları mutfağınızda en sevdiğiniz yemekleri yapabilmeniz için önünüzde hiçbir engel bırakmayacak.

Kumtel Siyah Cam Set Üstü Ocak KO-40 TSHDF Özellikleri

Yerli üretimin en zengin ürünlerinden biri olan Kumtel ocakları, çeşitli özellikleriyle kullanıcılarına sunulur. Mutfakta ocağın ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir marka olmasıyla ürünlerini son derece gelişmiş şekilde tasarlar.

Kumtel ’in siyah cam set üstü KO-40 TSHDF ocakları dört bölmelidir. Bu şekilde dört farklı bölmede yemeğin pek çok aşamasını hazırlayabilirsiniz. Doğalgaz ile çalışan ocakların elektrikli bölmesi bulunmamaktadır. Hemen her yerde görmeye alışkın olduğumuz düğmeli sistemle donatılmıştır. Bu sayede ocağı yakıp söndürürken sorun yaşamazsınız. Gazlı bir ürün olması ve düğmeli sistemle çalışmasının beraberinde gaz emniyeti de bulunmaktadır ve bu özelliği sayesinde son derece güvenlikli bir kullanım sunar.

Gövdesi cam malzemeyle üretilmiştir ve ürünün rengi siyahtır. 63 cm genişliğinde ve 58,5 cm derinliğindedir. Üretildiği malzeme, ölçüleri ve rengi sayesinde oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Mutfakların ana bölümünde bulunduğundan dolayı ortamın ambiyansına oldukça büyük bir etkisi vardır ve asil duruşuyla istenilen estetik görüntüyü yakalar.

Kumtel siyah cam set üstü ocaklar kullanım bakımından kolaydır. Herhangi bir zorluk göstermeden veya ekstra efor gerektirmeden günlük ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Emniyetli bir ürün olmasından dolayı da gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Bunun yanında Kumtel siyah cam set üstü ocak 24 ay garantilidir.

Ocak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ocak kelime anlamı olarak içinde ateş yakılan, ısınma ve yemek pişirme gibi işlevlerin yerine getirildiği bir ürün manasına gelmektedir. Geçmişten bugüne odun ateşi, elektrikli, gazlı ocaklar olmak üzere çeşitli ve devrin imkanlarıyla örtüşen pek çok ürün “ocak” olarak kullanıldı. Bugün de teknolojinin son derece gelişmesi ve ihtiyaçların artmasına bağlı olmak üzere üst düzey özelliklere sahip ocaklar insanların kullanımına sunuldu. Bu yüzden ocak seçimini yaparken de kullanabileceğimizin en iyisini seçmek isteriz ve bunu yapabilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

İlk adımda seçeceğimiz ocağın türüne karar vermek gerekir. Bunun sebebi seçtiğimiz ürünün mutfağımızla uyumunu yakalamaktır. Evinizde ankastre ocak için ayrılmış bir bölüm bulunuyorsa eğer rahatlıkla ankastre set tercih edebilirsiniz. Bunun dışında eğer evinizde bunun için ayrılmış bir yer bulunmuyorsa set üstü ocaklar sizin için uygun bir tercih olacaktır. Ocağın türüne karar verdikten sonra ürünü yerleştireceğiniz alanın ölçülerini almanız gerekir. Bu şekilde ocak seçimi yaparken ölçüleri karşılaştırabilirsiniz.

Ocağın türüne karar verdikten sonra ister set üstü ister ankastre fark etmeden dikkat edilmesi gereken en önemli nokta pişirme kısmıdır. Ocağın verdiği ateş miktarı, bu ateşin ne derece ayarlanabilir olduğu, ocak gözlerinin konumu, ocak gözlerinin aralarındaki boşluğun tencerelerin rahatlıkla sığabileceği şekilde olması gibi pek çok madde dikkatle incelenmelidir. Çünkü bu noktalar gözden kaçtığında konforlu bir kullanım oluşmasını engeller.

Ocaklar genelde gaza veya elektriğe bağlı olarak çalışır. Elektrikli ocak kullanımı çok yaygın olmasa da kullanılacağı takdirde kablolarının sağlamlığına ve elektrik kaçağı yapmadığına mutlaka dikkat edilmelidir. Bunun yanında günümüzde gazla çalışan ocaklar daha sık tercih edilir ve bu ocaklarda güvenlik açısından gaz emniyeti kesinlikle bulunmalıdır.

Son olarak da seçtiğiniz ocağın kir tutmadığına önem verilmelidir. Sıçrayan yağlar ve yemek kalıntılarının temizlik malzemeleri yardımıyla kolayca temizlenebilir olması size büyük bir kullanım rahatlığı sağlar. Aynı zamanda hijyenik bir görüntü oluşturduğu için ortamdaki estetik bütünlüğü korur.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler