Mindivan Krill Oil, Omega 3 ve Coenzyme Q10 60 Kapsül

Mindivan Krill Oil, Omega 3 ve Coenzyme Q10 60 Kapsül

0.0
Ücretsiz Kargo

Mindivan Krill Oil, Omega 3 ve Coenzyme Q10 60 Kapsül

Mindivan Krill Oil, Omega 3 ve Coenzyme Q10 60 Kapsül

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
%100
Güneyli AVM
Mağaza Detay
Yüksek kalite prensiplerinde kendi son teknoloji laboratuvarlarında üretim yapmakta olan firmamız tamamen doğadan ve bitkilerden ilham olarak ürettiği bitkisel kapsül çeşitleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Onlarca farklı yüksek kalite değerlerine sahip içeriklerden birisi olan Krill Oil, Omega 3 ve Coenzyme Q10 60 Kapsül ise Eşsiz bir kaliteye sahip ürünlerimizden birisidir. 

Bitkisel ürünlerin en saf hallerini sizlerle buluşturan Mindivan katkısız ve organik üretim prensibi ile sektörde uzun yıllardır yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Kaliteli ve katkısız içeriği ile piyasadaki diğer ürünlere oranla son derece güvenilir olan bu bitkisel besin takviyeleri kalite için birebirdir.

Omega 3'ün bir üst biçimi olarak tanımlanan Krill yağı, suyu soğuk ve temiz okyanuslarda yaşayan krill (Euphausia superba) adı verilen karides benzeri bir kabukludan elde ediliyor. Okyanusun soğuk sularında bulunurlar.

Günlük olarak tüketime uygun ve yüksek besin değerlerine sahip ürünler ile oluşturulmuş KrillOil & Omega 3 & Coenzyme Q10 içeriğindeki balık yağı yüksek oranda mineral ve enzimler içermektedir.


Dengeli ve Düzenli Beslenme Düzeni Oluşturun
Sizlerin ihtiyaçları için üretilen Krill Yağı & Balık Yağı & Koenzim Q10 İçeren Yumuşak Kapsül (SOFTGEL) Takviye Edici Gıda içeriğinde bol miktar Koenzim ve vücudumuz için gerekli olan mineralleri bulundurmaktadır. Krill, balık yağı gibi omega 3 yağ asitlerinden EPA ve DHA yağ asitlerini içerir.


İçeriğinde; Balık Yağı (Omega 3, EPA, DHA), Krill yağı,Coenzyme Q10.bulunmaktadır


Kullanım Şekli:
- 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül olmak üzere, sabah ve akşam yemeklerden önce veya sonra bir miktar su ile tüketilmesi önerilir.
- Son kullanma tarihinden önce tüketiniz.


Muhafaza Koşulları:
- Direkt güneş ışığından uzakta 10°C - 25°C arasında serin ve kuru yerde ve ağzı kapalı olarak ambalajında saklayınız.


 

Önemli Bilgilendirme!
* Ürün bilgileri ve görselleri üreticiler ve/veya internetten elde edilmektedir.
** Ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemeniz önerilmektedir.
*** Ürünlerimizin tümü marka garantilidir.
**** İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.
***** Bu sitede yer alan markalar ve logolar marka ve logo sahiplerinin hakları çerçevesinde referans gösterilmek amacı ile kullanılmıştır.
****** Ürün içeriği aynı olmakla beraber ambalaj kutularında bazı zamanlarda değişiklik olabilmektedir.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler