Philips XC7043/01 SpeedProMax Şarjlı Dikey Süpürge

Philips XC7043/01 SpeedProMax Şarjlı Dikey Süpürge

0.0
Stok (10)
Ücretsiz Kargo

Philips XC7043/01 SpeedProMax Şarjlı Dikey Süpürge

Philips XC7043/01 SpeedProMax Şarjlı Dikey Süpürge

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (10)
%100
Elis Concept
Mağaza Detay

Philips XC7043/01 SpeedPro Şarjlı Dikey Süpürge

prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu
prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu
prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu
 
prapazar.com pazaryeri IpsizCambaz entegrasyonu

Temizlik için elektrik süpürgeleri oldukça fazla başvurulan bir gereçtir. Gerek evde gerek ofiste gerek toplu olarak kullanılan alanlarda, düzenli olarak temizlik yapılması sadece temiz bir görünüm için değil sağlık açısından da önemlidir. Son dönemde geleneksel elektrik süpürgelerinin yanı sıra oldukça pratik ve az yer kaplayan teknolojinin son imkanları ile donatılmış yeni nesil dikey süpürgeler üretilir. Siz de temizlik ihtiyacınızı karşılamak için Philips XC7043/01 SpeedProMax şarjlı dikey süpürge edinebilirsiniz.

Philips XC7043/01 fiyat - performans açısından oldukça iyi bir ürün olarak kullanıcıya sunulur. Bu ürünün üstün özellikleri ve Philips kalitesi ile üretilerek pazara sunulması, karar verme ve satın alma sırasında size yardımcı olabilir.

Philips XC7043/01 Speedpromax Şarjlı Dikey Süpürge Özellikleri

Elektrik süpürgeleri içinde kablolu olan modellerin yanı sıra kullanıcılar tarafından kablosuz çalışan cihazlar da sıkça tercih edilir.. Bu süpürge modelleri, kablo uzunluğunun yetmediği yerlere kolayca ulaşır. Elektrikle şarj edilerek kullanılan Philips XC7043/01 dikey süpürge, 5 saat şarj edildikten sonra 65 dakika kesintisiz çalışabilmektedir. Cihazda bulunan powerblade dijital motor sayesinde yüksek hava akışı sağlanır. Ürünün içinde, evcil hayvan dostların tüylerini temizlemek için önemli bir aparat olan turbo başlık bulunur. Evde ya da ofiste baktınız evcil hayvanların tüyleri pek çok yere hızlıca ulaşabilmektedir. Philips şarjlı dikey süpürge sayesinde siz de çeşitli başlıkları kullanarak tozları, kirleri, tüyleri kolayca temizleyebilirsiniz. Entegre başlık ile temizlenmesi zor olan yerler bile çok hızlı bir şekilde temizlenebilir. Böylece en ince detaylara kadar varan dip köşe temizliği rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Metalik kırmızı ve teknolojik tasarımı ile şık bu ürün, temizlik işlerinizde en büyük yardımcınız olmaya adaydır.

Philips XC7043/01 Speedpro Max Kullanımı

Şarjlı dikey süpürgenin en önemli özelliklerinden birisi dijital göstergesidir. Bu akıllı dijital gösterge sayesinde süpürgenizin çalışma hızını ve pil kullanım düzeyini kontrol edebilirsiniz. Philips XC7043/01 SpeedPro şarjlı dikey süpürge yorumları içinde 360 derece hareket edebilen süper emiş başlığı sayesinde tozu her yerden yakaladığı da dile getirilir. LED başlığı sayesinde aydınlatmanın az olduğu yerlerde bile temizleme yapacağınız alanı rahatlıkla görebilir, bu sayede hiçbir tozu, tüyü gözden kaçırmadan temizleyebilirsiniz. Philips XC7043/01 SpeedPro max kuru kullanım için uygundur.

Şarjlı ürünlerde kullanılan pil kalitesi oldukça önemlidir eğer doğru kullanılmazsa ürün kapasitesinde sorunlar olabilir. Philips XC7043/01 özellikleri içinde dayanıklılığı ile bilinen lityum iyon piller kullanması da vardır. Bu kaliteli 25 V lityum pil sayesinde 65 dakika civarında etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Philips XC7043/01 Şarjlı Dikey Süpürge ile Kolay Temizlik

Elektrik süpürgesi çeşitleri içinde kablosuz ve şarj edilebilir ürün arayanlar, Philips XC7043/01 SpeedProMax şarjlı dikey süpürge en ucuz araştırması yaparlar. Üründe bulunan ileri teknoloji unsurlarından üçlü filtrasyon sistemi ile tozları 99.7 gibi yüksek bir oranda yakalama imkanı vardır. Siz de ev, ofis ya da diğer alanları temizlemek için kablosuz ve elektriksiz bir temizleme aracı edinmek isterseniz Philips XC7043/01 SpeedProMax şarjlı dikey süpürge satın alabilirsiniz. Üstelik bu cihaz yeni evlilere, yeni eve taşınanlara, ev değiştirenlere de hediye edilebilir. 

Philips XC7043/01 Şarjlı Dikey Süpürge Etkili Temizlik Yapar mı?

Ürün, oldukça güçlü olan Power Blade motoru sayesinde 3’lü filtrasyonla etkili temizlik sunar.

Philips XC7043/01 Şarjlı Dikey Süpürge Ne Renktir?

Şık tasarımlı ince sapı ile her yere kolaylıkla girebilen bu ürün metalik kırmızı rengine sahiptir.

Philips XC7043/01 Süpürge Elektrikli midir?

Elektrik enerjisiyle şarj edilen lityum pilleri ile çalışan kablosuz bir üründür.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler