Siemens TC86303 Filtre Kahve Makinası

HEMEN TESLİM - ÜCRETSİZ KARGO

0.0
Stok (18)
24 Saatte Kargoda
Hızlı Gönderi
Ücretsiz Kargo

Siemens TC86303 Filtre Kahve Makinası

HEMEN TESLİM - ÜCRETSİZ KARGO

0.0
Hızlı Gönderi
24 Saatte Kargoda
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
Stok (18)
%100
BilerekAl
Mağaza Detay

Siemens Kahve Makinesi, kahve severlere zengin bir kahve deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Farklı modellerde ve özelliklerde bulunan Siemens kahve makineleri, espresso, cappuccino, latte gibi farklı kahve çeşitlerini hazırlayabilme özelliğine sahiptir. Otomatik programlar, sürahi kapasiteleri ve özel öğütücü sistemleri gibi özelliklerle donatılmış olan Siemens kahve makineleri, kullanıcıların tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre seçenek sunar.

Siemens TC86303 Kahve Makinesi, zengin bir kahve deneyimi sunan bir filtre kahve makinesidir. Otomatik açma/kapama özelliği, programlanabilir zamanlayıcı ve 10 fincan kapasitesi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca anti-damlatma özelliği sayesinde kahve dökülmesini engeller ve temizlik kolaylığı sağlar. Siemens TC86303 Kahve Makinesi, kullanıcı dostu tasarımıyla günlük kahve keyfinizi mükemmelleştirir.

Siemens TC86303 Filtre Kahve Makinası, kullanıcıların zengin ve aromatik bir kahve deneyimi yaşamasını sağlayan bir üründür. 1100 Watt gücüyle hızlı bir şekilde kahve demler ve 10 fincan kapasitesiyle büyük bir aile veya misafirler için idealdir. Ayrıca otomatik kapanma özelliği ve su seviye göstergesi gibi pratik özelliklere sahiptir. Siemens TC86303 Filtre Kahve Makinası, dayanıklı yapısı ve kullanım kolaylığıyla beğeni kazanır.

Siemens TC86303 Filtre Kahve Makinası

Kahve tutkunları için mükemmel aromaya sahip kahve yapımında usta olan Siemens TC86303 Filtre Kahve Makinası, ideal aroma için sensörlü ısıtma sistemi fonksiyonundan yararlanıyor. SensorControlled ısıtma sistemine sahip olan Siemens filtre kahve makinesi, demleme suyunun ideal sıcaklığa ulaşmasını sağladıktan sonra kahvenin lezzetinin kaybolmaması için sabit ısıya geçiş yapıyor. Bu özelliği sayesinde küçük bir fincanda bile ideal kahve aromasına ulaşmak mümkün olabiliyor. Sadece ev değil, iş yeri kullanımı için de uygun olan Siemens kahve makinesi geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Öne Çıkan Özellikleri ile Siemens Filtre Kahve Makinası

  • Kahvenizi daha hızlı ve daha kolay hazırlamanız için geliştirilmiş olan döndür-çıkar filtre tutucu, kısa sürede mükemmel kahve deneyimine ulaşmanızı sağlıyor. 
  • Kireç çözücü sisteme sahip olan Siemens filtre kahve makinesi, kireç birikintisi olması durumunda ekranda uyarı verip tek bir tuşla temizleme imkânı sunarak, makinenin her daim temiz kalmasına yardımcı oluyor. Diğer yandan kahve makinenizin ömrünün daha uzun olmasını da sağlıyor. 
  • Zamanlayıcı ve dijital saat göstergesi bulunan kahve makinesi, bu sayede kahvenizin dilediğiniz an hazır olmasını sağlıyor. 
  • Kahveniz hazırlandıktan ve 2 saatlik sıcak tutma işlevi sona erdikten sonra makine otomatik olarak kapanıyor. 
  • 15 fincan kapasitesi ile kahve keyfinizi dilediğiniz kadar kişi ile paylaşmanız mümkün oluyor. 

Teknik Özellikleri

  • Güç (W): 1160 W
  • Renk: Siyah
  • Fincan Kapasitesi: 15 
  • Su Isıtıcı Kapasitesi: 1250 ml
  • Otomatik Kapanma: Var

1847 yılında Werner Siemens ve Johann Georg Halske tarafından Almanya'da kurulmuş olan Siemens, 1863 yılında ilk telgraf şebekesini tasarlamış, ilerleyen yıllarda birçok sektörde adından söz ettirmiştir. Dayanıklı ev aletleri konusunda kullanıcı odaklı üretimlerini gerçekleştiren marka, uzun kullanım ömrüne sahip ve şık ürünleriyle dikkat çekiyor. 

 

 

 

Siemens TC86303 Filtre Kahve Makinesi ile mükemmel aroma için sensör teknolojisi

İdeal aroma için sensörlü ısıtma sistemi

aromaSense Plus: Küçük fincanda bile mükemmel kahve aroması

Kolayca doldurmak için tasarlanan çıkartılabilir su haznesi

Demliği çıkartırken devreye giren damlama emniyeti

Zamanlayıcı ve otomatik kapanma özelliği

 

Önemli özellikler

En üst düzey kahve deneyimi için her zaman en iyi aroma: aromaSense Plus.

En iyi kahve aromaları su ile temaslarından en az beş dakika sonra en yüksek seviyeye ulaşabilir. Az miktarda su ile (dört bardaktan daha az) minimum temas zamanına ulaşılamaz. Ama aromaSense Plus ile ulaşılır. Su tankındaki bir sensör, su miktarını algılar ve sıcak su ile öğütülmüş kahve arasındaki temasın miktarını otomatik olarak ayarlar. Bir LED ekran, aromaSense Plus fonksiyonunun çalıştığını görmenizi sağlar.

Tam aromatik kahve deneyimi için en iyi demleme ısısı: sensorControlled ısıtma sistemi.

En üst düzey kahve deneyimi için, en iyi aromaların oluşabilmesi amacıyla kahvenin doğru demleme ısısında hazırlanması gerekir. İki kısımlı sensorControlled ısıtma sisteminde, demleme işlemi demleme suyunu 92 ve 96°C'lik en uygun ısıya kadar ısıtır. Daha sonra kahve 80 ve 85°C'lik sabit ısıda saklanır.

Damlalara ve lekelere karşı koruma: dripstop.

Hepimiz nasıl olduğunu biliyoruz; kahvenizi taze taze demlediniz ve bardağınıza dolduruyorsunuz ama neredeyse her makine doldurmadan sonra damlatır ve ısıtma plakasında çirkin lekeler bırakır. Siemens dripstop fonksiyonu sayesinde, kireç birikintileri, yanmış kahve ve zorlu lekeler artık geçmişte kalıyor. Son damlasına kadar maksimum keyif için.

Güvenli ve kullanışlı: autoOff.

autoOff fonksiyonu, kullanımdan sonra cihazı otomatik olarak kapatır. Böylece hem enerji tasarrufu yapabilirsiniz hem de yüksek seviyede güvenliğin ve kullanışlılığın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha hızlı ve daha kolay kahve hazırlamak için döndür-çıkar filtre tutucu.

Bazı sabahlar hızlıca hazırlanmanız gerekir. Ve aromatik kahve seviyorsanız ve ilk yudumunuz için beklemek istemiyorsanız döndür-çıkar filtre tutucu sayesinde, neredeyse uyuyorken bile sabah kahvenizi yapabilirsiniz. Yalnızca filtre tutucuyu döndürüp çıkarın, kağıt filtreyi öğütülmüş kahve ile dondurun, yerine yerleştirin, makineyi açın ve işiniz bitti.

 

Cihazın kullanım ömrü boyunca: Kullanışlı kireç çözücü sistem.

Kireç çözücü sistem, cihazı temizlemeyi son derece hızlı ve kolay hale getirir. Kireç birikintisi bir ekranda gösterilir ve entegre kireç çözücü sistem kullanılarak bir düğmeyle hızlı ve kolay bir şekilde temizlenir. Bu yalnızca suyu temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda cihazı da temiz tutar! Cihazın kullanım ömrü boyunca maksimum keyif için.

 

Temiz bir makine: Temizlik sırasında ilave kolaylık.

Günlük kullanımda kettle, kapağı açmadan ağız kısmından da kolayca ve hızlıca doldurulabilir. Kettle temizliği de bir o kadar basittir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılan geniş ağzı ve tabanı, kettle içinin temizliğinin bile son derece kolay olmasını sağlar. Maksimum hijyen ve maksimum keyif için. Kahvaltıdan sonra bile.

 

Diğer Özellikler:

Güç: 1160 Watt

10/15 fincan kapasiteli, 1.25 l

Mükemmel kahve aroması için Aroma Sense Plus teknolojisi

Isıyı tada göre ayarlayan sensör kontrollü ısıtma sayesinde en lezzetli kahve deneyimi

Hafıza özellikli zamanlayıcı ve dijital saat

Kireç çözme sistemi

Çıkarılabilir kahve filtresi (1x4)

"drip-stop" damlama emniyeti

2 saat sonunda otomatik kapanma

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler