TransForMacion ReaNea Paslanmaz Çelik Tirbuşon ve Şişe Açacağı

TransForMacion ReaNea Paslanmaz Çelik Tirbuşon ve Şişe Açacağı

0.0
Stok (754)
Ücretsiz Kargo

TransForMacion ReaNea Paslanmaz Çelik Tirbuşon ve Şişe Açacağı

TransForMacion ReaNea Paslanmaz Çelik Tirbuşon ve Şişe Açacağı

0.0
Kargo Fırsatı
100.00 TL ve Üzeri Siparişlere
Ücretsiz Kargo Fırsatı
Listeme Ekle
Stok (754)
%100
satavala
Mağaza Detay

Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.

Materyal : Paslanmaz Çelik + Parlak krom kaplama

Adet : 1

Ölçüler : 14 x 2 cm

 

Bir ucu normal kapaklı şişeleri açmak için, diğeri ise mantarlı şişeleri açmak için kullanılan çok amaçlı harika bir mutfak aletidir. Bu kullanışlı cep boyutunda 3 in 1 açacak, her durumda vazgeçilmez açıcınız olacak.

Piknikler, barbeküler, kamplar, partiler ve daha fazlası için yanınızda götürmek için idealdir. Bu paslanmaz çelik alet temizlemesi ve saklaması kolay!

Kullanımı kolaydır ve kompakt bir şekilde katlanır, çekmecede güvenli saklama için sivri uçlu vidayı gizler. 2 kademeli menteşeli kol, her türlü şarap şişesinden mantarları çıkarmada da çok etkilidir.

Kromla kaplamalıdır, bu nedenle kullanımda parlak ve çekici görünür ve hem doğal hem de sentetik mantarlarla iyi çalışır. Sapın kullanımı rahattır, kaç tane şarap şişesinin açılması gerektiğine bakılmaksızın.

DAYANIKLI VE KULLANIMI KOLAY -Ddaha iyi kaldıraç için çift menteşelidir ve rahat bir kavisli tutuşa, şişe kapakları için bir şişe açacağına sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmıştır ve cebe kolayca sığar.

Şık, işlevsel açacak, cam eşyalar ve eğlenceli aksesuarlarla eğlenceyi sade ve zarif hale getirir. Modern tasarımı işlevsel kullanımla birleştirilmiştir.

Bu zarif paslanmaz çelik açacak, İyi yapılandırılmıştır ve elinizde sağlam, güvenli bir his verir. Kolayca sapa katlanan keskin, tüm mantarı güvenli bir şekilde kavramak için beş bükümlü bir tirbuşon, mantarı çıkarmak için büyük bir kaldıraç sağlayan iki aşamalı eklemli bir dayanak noktası ve olmadan kullanılabilen klasik bir şişe açacağı vardır.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler