WMF Perfect Plus 6.5+3 lt Düdüklü Tencere

WMF Perfect Plus 6.5+3 lt Düdüklü Tencere

0.0
Ücretsiz Kargo

WMF Perfect Plus 6.5+3 lt Düdüklü Tencere

WMF Perfect Plus 6.5+3 lt Düdüklü Tencere

0.0
Ücretsiz Kargo
Listeme Ekle
%100
FİTFİYATHOME
Mağaza Detay

WMF Perfect Plus 6.5+3 lt Düdüklü Tencere

Wmf Perfect Plus Düdüklü Tencere 6,5 + 3lt WMF PERFECT PLUS DÜDÜKLÜ TENCERE 6,5+3LT
  • İçerik: 1x 6,5 litre kapaklı düdüklü tencere, 1x düdüklü tencere 3 litre; Ø 22cm | Ürün kodu:
  • TÜV testi onaylı güvenlik: Otomatik buhar çıkışı ve kalan basınç güvenliği güvenli bir kapak açılışı sağlar. Almanya’da üretilmiştir, üst seviye kaliteye sahiptir. Bütün WMF düdüklü tencerelerinin 3 yıl garantisi vardır.
  • İçerikleri ölçmeyi kolaylaştıran iç ölçü göstergesi. Renk kodlu pişirme göstergesi. 2 pişirme ayarı (110°C/119°C). Kolay kullanım için sapta hepsi bir arada döndürülebilir kontrol mekanizması. Kolay temizleme için çıkarılabilir kapak sapı. Bakım istemeyen valf sistemi.Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır. Tencere ve kapak bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sızdırmazlık contası ve kapak sapı: elde yıkanabilir.
  • İndüksiyon ocaklar dahil tüm ocak tipleri için uygundur. TransTherm®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.

 

Ürün Açıklaması

Düdüklü tencerede pişirmek modern, çabuk ve sağlıklı bir pişirme yöntemidir. Yüksek basınç ve yüksek sıcaklıklar geleneksel pişirme zamanını %70’e kadar düşürür ve yaklaşık %50 enerji tasarrufu sağlar. Hassas pişirme vitaminleri, mineralleri ve besin maddelerini koruyarak yemeğin lezzetli ve besleyici olmasını sağlar. Pratik: düdüklü tencereler sebzelerden et ve balığa, tahıllar ve bakliyatlardan çorba ve yahnilere tüm yemek türlerini hazırlamak için idealdir. Özel diyet yemekleri ve bebek mamaları bile ideal şekilde pişer. Düdüklü tencere ayrıca kolay kullanımı ve güvenlik özellikleri ile öne çıkar. Özet olarak her açıdan mükemmel ve vazgeçilmezdir.

Bu serideki düdüklü tencereler teknoloji ve modern tasarımı birleştirir. Kontrol mekanizması saptatır. pişirme göstergesindeki renkli halkalar farklı ayarları ve kademeli basınç güvenliğini gösterir. WMF Perfect Plus, alev korumalı sapı sayesinde gazlı ocaklarda da güvenle kullanılabilir. Paslanmaz Cromargan® malzemesi tencereyi hasarlardan korur ve uzun ömür sağlar. Yemek hazırlarken malzemeleri ölçmeyi isteyenler ise tencerelerin içindeki kolay ölçüm için tasarlanmış ölçeğe bayılacaklar. Kullanımı kolaydır ve TransTherm® tabanı sayesinde tüm ocak tiplerinde kullanım için uygundur. Bu düdüklü tencereler kolay kullanımlı mutfak yardımcılarınızdır. Temizliği çok kolaydır, sadece sapını kapaktan çıkarın ve suyun altından geçirin, kapağı ve tencereyi bulaşık makinesine yerleştirin. 3 farklı boyutu ve 2 parça setleri bulunur.

İndüksiyonlu Ocakta Kullanılabilme: Evet

Koleksiyonlar: Perfect Plus

Materyal: Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik

Ürün Özellikleri: TransTherm® taban, tüm ocak tipleri için uygundur, iç ölçü göstergesi ve çıkartılabilir kapak sapı

Üretim: Almanya'da üretilmiştir.

Ocak Tipi: Gazlı, elektrikli ve indüksiyon ocakları için uygundur

Çap: 22 cm

Kapasite: 6,5 + 3 litre.

Öne Çıkan Ürünler

Sizin için Seçtiklerimiz

Benzer Ürünler